niedziela, 8 stycznia 2012

Warsztat: Zbrojni z Middenheim, część 24. Sanie.

Uff... Skończyłem malować sanie. Poskładałem wszystko do kupy i prowizorycznie zamontowałem na podstawce. Jak czas pozwoli to jutro, przynajmniej na części modeli, zrobię śnieg. Poszczególne kolory odpowiadają tym, których użyłem wcześniej.

Kilka osób zwróciło uwagę na zachwiane proporcje. Zgadzam się z wami całkowicie, niestety umieszczenie zaprzęgu na podstawce rydwanowej (10x5 cm) wymaga pewnych ustępstw, poza tym panowie z GW stosują inną skalę w poziomie niż w pionie.

Zapraszam do oglądania i komentowania! A w najbliższych dniach postaram się przywołać śnieg.Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

4 komentarze:

  1. Jako wielki fan "scratch-builtów", a zwłaszcza wszelakich pojazdów z takowej kategorii, oglądam Twoje sanie z prawdziwą przyjemnością - zarówno model, jak i malowanie, pierwsza klasa! Urzeka mnie również pokaźna ilość szczegółów, które na saniach umieściłeś!

    OdpowiedzUsuń
  2. Zacnie się prezentuje cały zaprzęg i podoba mi się bardzo ruch i pęd, który w nim uchwyciłeś. Pięknie wykonane płozy, które wydają się być prawdziwie drewniane. Jedyne co nieco mi wadzi, to nieco zbyt blokowe ściany w saniach i mimo ładnego malowania wyglądają na zbyt gładkie. Ja bym chyba je bardziej podrzeźbił, żeby wyciągnąć strukturę desek. Wielkie uznanie jednak za stworzenie tak szczegółowego modelu zupełnie od postaw!

    OdpowiedzUsuń
  3. Sanie po prostu bomba. Mocno Warhammerowe w klimacie i świetnie pomalowane. Czekam na śnieg :-)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...