sobota, 11 lutego 2012

Organizacyjnie

W związku z ograniczeniem do 500 zdjęć na konto, jakie od marca wprowadził imageshack.us ostatnie dni poświęciłem na przejrzenie zbioru jaki przez ostatnie lata wrzuciłem na serwer.

Niektóre zdjęcia skasowałem, inne edytowałem i połączyłem. Efekt prac można obejrzeć, przeglądając wpisy dotyczące głównie Zielonoskórych oraz Dioram i Najemnych Ostrzy z 2009 i 2010 roku. W miarę czasu postaram się także edytować pozostałe posty z tamtego okresu, tak by nie straszyły już swoim układem.

Przy okazji doszedłem do wniosku, że zdjęcia niektórych modeli będę musiał zrobić na nowo. Dzięki Bogu w ostatnim czasie udało mi się w dość dużym stopniu poprawić jakość zdjęć i widzę, jaką krzywdę zrobiłem malowanym modelom kiepskimi fotografiami. Tak więc, równolegle do bieżących prac, obecnie związanych głównie z rekrutacją Nieumarłych i prac nad dioramą Magistrów Magii postaram się wrzucać nowe zdjęcia starszych prac.

Ach, i na koniec. Dulix opublikował drugi raport w ramach konkursu, czy szanowne państwo-draństwo pozwoli wygrać mu walkowerem?

4 komentarze:

  1. A najlepszy sprawdzony Flickr.

    OdpowiedzUsuń
  2. Tyle, że Flick nie pozwala publikować zdjęć w oryginalnym rozmiarze i ścina mi w maksymalnym rozmiarze do 1024 pikseli wysokości. Chyba, że to można gdzieś wyłączyć?

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...