czwartek, 29 października 2015

Fałszywi bogowie

Fałszywi bogowie autorstwa Grahama McNeilla to drugi tom cyklu Herezja Horusa, którą zaspokajam mój głód świata w którym istnieje tylko wojna.

Jak napisałem szanownemu państwu-draństwu przy okazji polecenia Czasu Horusa autorstwa Dana Abnetta, do serii Herezja Horusa nie miałem dostępu do powieści osadzonych w mrocznym uniwersum WH40k ale zmieniło się to dzięki audiobookom które nagrał i udostępnił w sieci Wojtek.

Pozwolicie, że nie będę was zanudzał moimi wrażeniami na temat cyklu, jeśli polecam Fałszywych bogów na Danse Macabre to znaczy, że uważam iż warto sięgnąć po tą pozycję.

A jeśli chcecie przeczytać więcej o Fałszywych bogach autorstwa Grahama McNeilla, to polecam wam recenzje opublikowane na blogu Per Mortis ad Gloria oraz na łamach serwisu GRYOnline.pl.

A jeśli jesteście zainteresowani audiobookiem to plik możecie pobrać STĄD, z kolei TUTAJ znajdziecie blog prowadzony przez Wojtka. Natomiast więcej o lektorze możecie dowiedzieć się słuchając TEGO wywiadu.I to wszystko na dzisiaj. Jeśli szanownemu państwu-draństwu spodobał się wpis i chcecie mi zrobić dobrze to udostępniajcie post oraz zostawcie po sobie ślad klikając na umieszczone poniżej gwiazdki, kwadraty oraz inne G+1 czy FB lubię to!.

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...