środa, 21 października 2015

Czas Horusa

Jak większość z szanownego państwa-draństwa śledzących bloga Danse Macabre wie, głód świata w którym istnieje tylko wojna zaspokajam głównie grając w cyfrowe lub planszowe gry osadzone w uniwersum WH 40k.

Do tej pory nie miałem dostępu do książek osadzonych w uniwersum wiecznej wojny ale zmieniło się to dzięki całkiem niezłej powieści jaką jest Czas Horusa autorstwa Dana Abnetta, a dokładniej dzięki audiobookowi, który nagrał i udostępnił w sieci Wojtek.

Jeśli chcecie przeczytać więcej o Czasie Horusa, to polecam wam recenzje opublikowane na blogu Per Mortis ad Gloria oraz na łamach serwisu kawerna.pl.

A jeśli jesteście zainteresowani audiobookiem to plik możecie pobrać STĄD, z kolei TUTAJ znajdziecie blog prowadzony przez Wojtka. Natomiast więcej o lektorze możecie dowiedzieć się słuchając TEGO wywiadu.I to wszystko na dzisiaj. Jeśli szanownemu państwu-draństwu spodobał się wpis i chcecie mi zrobić dobrze to udostępniajcie post oraz zostawcie po sobie ślad klikając na umieszczone poniżej gwiazdki, kwadraty oraz inne G+1 czy FB lubię to!.

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza