wtorek, 10 listopada 2015

Galaktyka w ogniu

Galaktyka w ogniu napisana przez Bena Countera to trzeci tom cyklu Herezja Horusa, którym zaspokajam mój głód świata w którym istnieje tylko wojna.

Jak już wam zdradziłem przy okazji polecenia Czasu Horusa autorstwa Dana Abnetta, czy Fałszywych bogów pióra Grahama McNeilla do serii Herezja Horusa nie miałem dostępu do powieści osadzonych w mrocznym uniwersum WH40k ale zmieniło się to dzięki audiobookom które nagrał i udostępnił w sieci Wojtek.

Szanowne państwo-draństwo pozwoli, że nie będę przynudzał was moimi wrażeniami na temat cyklu, jeśli polecam cykl na Danse Macabre to znaczy, że uważam iż warto sięgnąć po zawarte w nim pozycję.

A jeśli chcecie przeczytać więcej o Galaktyce w ogniu autorstwa Bena Countera, to polecam wam recenzje opublikowane na stronie hcgamer.pl oraz post na blogu Zielony Skaven.

A jeśli jesteście zainteresowani audiobookiem to plik możecie pobrać STĄD, z kolei TUTAJ znajdziecie blog prowadzony przez Wojtka. Natomiast więcej o lektorze możecie dowiedzieć się słuchając TEGO wywiadu.


I to wszystko na dzisiaj. Jeśli szanownemu państwu-draństwu spodobał się wpis i chcecie mi zrobić dobrze to udostępniajcie post oraz zostawcie po sobie ślad klikając na umieszczone poniżej gwiazdki, kwadraty oraz inne G+1 czy FB lubię to!.

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza