czwartek, 26 listopada 2015

Ucieczka Eisensteina

Ucieczka Eisensteina autorstwa Jamesa Swallowa to czwarty tom cyklu Herezja Horusa, którą to serią, jak szanowne państwo-draństwo dobrze wie, zaspokajam mój głód świata w którym istnieje tylko wojna.

Jak już napisałem wcześniej, gdy polecałem wam poprzednie tomy Herezji Horusa nie miałem dostępu do powieści osadzonych w mrocznym uniwersum WH40k ale zmieniło się to dzięki audiobookom które nagrał i udostępnił w sieci Wojtek.

Tradycyjnie już nie będę was przynudzał moimi wypocinami na temat Herezji Horusa, bo inni potrafią to zrobić lepiej. Wspomnę tylko, ze jeśli polecam książki na Danse Macabre to znaczy, że uważam iż warto po nie sięgnąć.

Gdyby ktoś z was chciał przeczytać więcej o Ucieczka Eisensteina pióra Jamesa Swallowa, to polecam wam recenzje opublikowane na łamach serwisu Game Exe, a także na niegdyś często aktualizowanym blogu fireant.pl oraz na łamach Zielonego Skavena i na Maniexite.

A jeśli jesteście zainteresowani audiobookiem to plik możecie pobrać STĄD, z kolei TUTAJ znajdziecie blog prowadzony przez Wojtka. Natomiast więcej o lektorze możecie dowiedzieć się słuchając TEGO wywiadu.I to wszystko na dzisiaj. Jeśli szanownemu państwu-draństwu spodobał się wpis i chcecie mi zrobić dobrze to udostępniajcie post oraz zostawcie po sobie ślad klikając na umieszczone poniżej gwiazdki, kwadraty oraz inne G+1 czy FB lubię to!.

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza