środa, 24 sierpnia 2011

InBox: Garden of Morr od Games Workshop.

Garden of Morr to kolejna spośród makiet GW, którą zakupiłem z myślą o Warheim Fantasy Skirmish - Ogród Morra z pewnością urozmaici stół przeznaczony do rozgrywania scenariuszy wiejskich.

Pudełko zawiera 4 wypraski i instrukcję montażu, na której graficznie przedstawiono kolejne etapy budowy Ogrodu Morra.

Po wycięciu bitsów, usunięciu nadlewek i sklejeniu elementów otrzymujemy 4 moduły (pomnik, dwie krypty i kapliczkę) oraz ogrodzenie (w tym bramę wejściową), które składają się na cmentarz. Moduły można złożyć w zwartą konstrukcję tworzącą niewielki cmentarz lub wedle uznania rozłożyć na większej powierzchni.


Poszczególne bitsy skleja się szybko i łatwo, a części dobrze pasują do siebie. Elementy są dość ciekawie wykonane, a oprócz charakterystycznych dla świata Warhammera czaszek (
a także symboli Sigmara i Imperium), znajdziemy tu także róże i kruka (symbole Morra), brakuje mi natomiast kamiennego portalu złożonego z trzech belek (symbolu znanego z WFRP).

Garden of Morr
to ciekawy produkt, o całkiem przystępnej cenie (co nie znaczy, że cena nie mogłaby być niższa), który z powodzeniem można wykorzystać w trakcie rozgrywania potyczek i bitew w świecie Warhammera.

Zapraszam do lektury i komentowania!
 

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

2 komentarze:

  1. GW ostatnio robi naprawdę świetne (i drogie) tereny. Miałem już nic nie kupować bo inne leżą niesklejone od bardzo dawna ale na ten cmentarz chyba się skuszę. Jak się go rozłoży na większej powierzchni to i do strzelanki sf się nada chyba.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wiadomo, GW się ceni ;) Ale trzeba pochwalić GW za jakość wydanych ostatnio produktów. A cmentarz naprawdę mi się podoba :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...