poniedziałek, 18 kwietnia 2011

Warsztat: Świątynia Sigmara, część 7.

Zakończyłem budowę Świątyni Sigmara, która w stanie surowym poczeka na kolejne etapy pracy - między innymi pokrycie wewnętrznych ścian fakturą, zamaskowanie szczelin, pokrycie posypkami i piachem, naklejenie symboli Sigmara i Imperium, itd.

Wieżę z dzwonem zakończyłem blankami. Początkowo chciałem zrobić strzelisty dach ale stwierdziłem, że blanki nadadzą budowli bardziej militarny charakter.


Symbole Sigmara naniosłem już na pokazywaną wcześniej posadzkę świątynną, a także na drzwi (które czeka jeszcze kilka poprawek) i posadzkę na szczycie wieży...


Oraz na dzwon, który umieściłem w wieży. Dzwon zrobiłem z jakiegoś dalekowschodniego dzwoneczka, z którego zeszlifowałem litery i płaskorzeźby. Na gładką powierzchnię nakleiłem symbole, tablicę fundatora i sentencje wykonane w ProCreate - pozwoliłem sobie na ułatwienie bo litery sentencji powinny być wypukłe, ale nie miałem na to ani chęci ani umiejętności. Ponadto gładką powierzchnię pokryłem wikolem zmieszanym z popiołem z kadzidełek i opiłkami, które pozostały po szlifowaniu. Serce dzwonu wykonałem z dwuręcznego młota - kolejnego symbolu Sigmara.


Świątynia po rozłożeniu prezentuje się następująco:


I na koniec zdjęcia stołu, który obecnie wygląda następująco:Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.  

1 komentarz: