piątek, 1 sierpnia 2014

Recenzja: Chaos Ogre od Games Workshop.

Dziś mam dla was wpis zawierający relację z rozpakowania kolejnego blistra z modelem od Games Workshop. Korzystając z wciąż trwającej wyprzedaży w sklepie Hobbystore.pl nabyłem między innymi przedstawiony poniżej model Ogra Chaosu.

Chaos Ogre, podobnie jak pozostałe zamówione modele od GW otrzymałem zapakowany w oryginalny stary blister, wewnątrz którego znalazła się jeszcze kwadratowa podstawka 40x40mm oraz ulotka z logo firmy i innymi niezbędnymi informacjami.

Blister zawiera jedną figurkę przedstawiającą Ogra Chaosu. Model w skali 28 mm został odlany w białym metalu, na figurce znalazłem kilka nadlewek i linii podziału formy ale skazy były dość łatwe do usunięcia.

Złożoną z czterech części figurkę postanowiłem skleić za pomocą sztyftów. Bowiem, choć części były dość dobrze spasowane do siebie, to jednak sam klej mógł nie wytrzymać pod ciężarem metalu.

Lubię ten stary, odlany w metalu model Ogra Chaosu i choć wzór liczy sobie już wiele lat to pochodzi z czasów gdy rzeźbiarze nadawali niemal każdej figurce własny i niepowtarzalny charakter. Prezentowany na zdjęciach Ogr Chaosu uzbrojony jest w charakterystyczny dla tej rasy masywny, toporny oręż i karwasz bojowy. Ponadto stwór chroni się elementami zbroi płytowej i sfatygowaną kolczugą, a na głowie znajduje się oczywiście zdobiony wielkimi rogami hełm.

Model w trakcie rozgrywek w Warheim FS służył będzie w szeregach kompanii służących Duchowi Chaosu.
Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz