piątek, 13 sierpnia 2010

Warsztat: Orkowie & Gobliny. True Waaagh! is here...

Malowanie modeli zielonoskórych powoli dobiega do końca. Dzisiaj ukończyłem prace nad "kawaleryjską" wersją Herszta i Szamana. Figurki metalowe, nie konwertowane. Herszt to Gorbad Ironclaw natomiast szaman pochodzi z zestawu Orc Shaman Foot and Mounted:Do pomalowania pozostałe jeszcze rydwan, a później podstawki.


Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

2 komentarze:

  1. Obaj "kawalerzyści" zacni, a całość imponująca :) Wielka ta orcza horda, czy w Warheimie proporcje są podobne jak w WFB i Mordheim - w sensie, że orkowie zwykle są liczniejsi od band przeciwników?

    OdpowiedzUsuń
  2. Zasadniczo tak. Kompania zielonoskórych w Warheim, podobnie jak skavenów, może liczyć na początku nawet 18 modeli. W trakcie kampanii, dzięki "Punktom Kampanii" liczebność każdej kompanii można zwiększyć nawet o kolejne sześć modeli.
    Powyższa kompania jest tak liczna bo, pomijając aspekt hobbystyczny, lubię mieć modele odpowiadające niemal wszystkim możliwym kombinacjom w jakich można wystawić bandę. A więc mam trzy trolle - bo w Warheim można wybierać jakiego trolla rekrutujemy - a także "zestawy" różnorodnych orkowych i goblińskich stronników. No i jest jeszcze "kawaleryjska" wersja Herszta i szamana.

    OdpowiedzUsuń