piątek, 6 marca 2015

Recenzja: Ezren, Iconic Male Human Wizard od Reaper Miniatures.

W pierwszy piątek marca 2015 roku zapraszam szanowne państwo-draństwo do lektury relacji z rozpakowania kolejnego modelu od Reaper Miniatures, który na dioramie oraz w trakcie rozgrywek w Warheim FS pełnić będzie rolę Magistra Ognia władającego Magią Aqshy.

Ezren, Iconic Male Human Wizard zapakowany został przez ekipę z Reaper Miniatures w blister wykonany z tworzywa sztucznego i tektury, na którym umieszczono logo firmy, nazwę modelu oraz wszelkie inne niezbędne informacje. Wewnątrz opakowania znalazła się także gruba gąbka, która dość dobrze zabezpieczyła model w trakcie transportu oraz kwadratowa podstawka o wymiarach 25x25 mm.

Blister zawiera figurkę Ezren, Iconic Male Human Wizard. Model odlany został w białym metalu. Na figurce znalazłem kilka nadlewek oraz pozostałości po kanałach doprowadząjących metal do formy, ponadto w kilku miejscach widoczna była linia podziału formy.

Autorem modelu jest Todd Harris, a sama figurka to dość dynamiczne przedstawienie modelu bogato odzianego i wyposażonego maga. Model posiada liczne szczegóły, które z pewnością dostarczą sporo przyjemności podczas malowania.


Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz