poniedziałek, 26 sierpnia 2019

Organizacyjnie. Coś się kończy, coś zaczyna. Czyli nowe forum Warheim FS.

Wiadomość skierowana jest do nielicznych spośród szanowne państwa-draństwa, którym zdarza się jeszcze czasem wejść na forum Azylium i brzmi ona tak:

Z końcem września 2019 roku forum zostanie zamknięte i nie będzie na nim można pisać już nowych wiadomości. Obecna treść przez będzie dostępna przez jakiś czas jako archiwum.

Zamykam forum, ponieważ silnik na którym pracuje nie jest już od lat wspierany przez autorów, a nieaktualizowany uległ degeneracji i nie spełnia już aktualnych standardów. W skrócie oznacza to, że nie mam już dostępu do wszystkich opcji forum.

W związku z powyższym podjąłem decyzję o stworzeniu nowego forum, które znajdziecie TUTAJ. Na chwilę obecną na forum nie ma jeszcze wiele treści, ale z czasem postaram się przenieść co ważniejsze tematy.Jeśli chcecie współtworzyć społeczność Warheim FS, albo potrzebujecie swojego miejsca w sieci, na przykład na inną grę, to rejestrujcie się i dajcie znać.

Forum ma tę przewagę nad FB, że opublikowane na nim treści zdecydowanie łatwiej znaleźć nawet po wielu tygodniach od publikacji.


Będzie mi miło jeśli pozostawicie po sobie komentarz i udostępnicie ten post. Jeśli chcecie postawić mi kawę przycisk DONATE znajduje się poniżej.
I will be happy if you leave comments and share this post with friends. If you want to put me a coffee DONATE button is below.

 

Możecie także zostać Patronami DansE MacabrE i wesprzeć projekt za pośrednictwem strony patronite.pl.

A więcej o moim udziale na patronite.pl znajdziecie TUTAJ.
You can also become Patrons of DansE MacabrE and support the project through the patronite.pl website.

And more about my participation at patronite.pl can be found HERE.


Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz