piątek, 8 lutego 2013

Recenzja: Diggers od Lead Adventures.

Dziś piątek, więc zapraszam szanowne państwo-draństwo do otwarcia kolejnego pudełka z modelami od Lead Adventure kupionymi w esklepie BattleBear.

Prezentowane poniżej modele w Warheim FS służyć będą jako Najemne Ostrza - Porywacze Zwłok, choć nie wykluczone, że pojawią się w szeregach Motłochu.


Modele zostały zapakowane firmowo w przezroczyste blistry, które oprócz figurek i okrągłych podstawek zawierają także gąbkę, która ma chronić zawartość. Wewnątrz znajduje się także ulotka z logo firmy i niezbędnymi informacjami.


Blister zawiera dwie figurki robotników z łopatami (BRU-01 Diggers (2)). Modele zostały odlane w białym metalu, a linie podziału które zauważyłem znajdowały się głównie na kapturze pierwszego z robotników oraz na twarzy drugiego modelu. Do usunięcia linii podziału użyłem skalpela i choć tych na kapturze pozbyłem się dość łatwo, to usunięcie nadlewek z twarzy wymagało trochę więcej pracy.

 

Podobnie jak wszystkie recenzowane wcześniej modele z LA, także robotnicy z łopatami to ciekawe rzeźby z dużą ilością szczegółów i detali. Jeśli ktoś grał w 1ed WFRP, to jeden z robotników posiada torbę na rzemieniu, a w środku pewnie flaszkę na herbatę.
Gdy zamawiałem część modeli, nie było ich jeszcze w ofercie sklepu jednak ekipa z BattleBear bez problemu sprowadziła je dla mnie. Tak więc, jeśli macie jakieś upatrzone modele, a nie chcecie lub nie możecie sprowadzić ich ze strony producenta, zawsze można spróbować i napisać BattleBear.


Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz