piątek, 1 lutego 2013

Recenzja: In the Tavern od Lead Adventures.

W pierwszy piątek lutego zapraszam szanowne państwo-draństwo do otwarcia kolejnego pudełka z modelami od Lead Adventure kupionymi w esklepie BattleBear.

Dzisiaj zaprezentuję figurki - Karczmarza oraz Karczmarki, które pojawią się na jednej z dioram lub w ostateczności karmić będą modele Motłochu.


Karczmarze, podobnie jak prezentowane wcześniej figurki od Lead Adventure zostały zapakowane w przezroczyste blistry, wewnątrz znajdziemy także okrągłe podstawki 25 mm, oraz grubą gąbkę, która ma chronić zawartość. Wewnątrz znajduje się także ulotka z logo firmy i niezbędnymi informacjami.
 

Blister zawiera dwie figurki przedstawiające Karczmarza oraz Karczmarkę (BRU-04 In the Tavern (2)). Modele w skali 28 mm zostały odlane w białym metalu, a modele które zakupiłem praktycznie nie posiadały nadlewek, zaś linie podziału były niewielkie i łatwe do usunięcia.

Modele z zestawu In the Tavern to ciekawie wyrzeźbione modele, dźwigające dzbany, kufle i tace z jedzeniem. Podobnie jak w przypadku pozostałych modeli z Lead Adventure duża liczba szczegółów i pomysłowe rzeźby zapowiadają przyjemne malowanie.Zapraszam do oglądania i komentowania!
Gdy zamawiałem część modeli, nie było ich jeszcze w ofercie sklepu jednak ekipa z BattleBear bez problemu sprowadziła je dla mnie. Tak więc, jeśli macie jakieś upatrzone modele, a nie chcecie lub nie możecie sprowadzić ich ze strony producenta, zawsze można spróbować i napisać BattleBear.Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...