środa, 5 lutego 2014

Galeria: Archivist and Merchant od Lead Adventure.

Przedstawione poniżej modele Kupca i Skryby z Lead Adventure, malowałem w ciągu ostatnich trzech nocy, a łącznie poświęciłem na nie około 6 godzin.

Modele w trakcie rozgrywek w Warheim FS będę wykorzystywał jako pochodzące z Marienburga Najemne Ostrza. A Kupca i Skrybę warto mieć w szeregach swojej kompanii, bowiem najmici potrafią znacznie zwiększyć dochód drużyny.

Malując twarze modeli starałem się podkreślić fajne rzeźbienie figurek, swoją drogą czy Skryba kogoś wam nie przypomina? A ubrania pokolorowałem w barwy Marienburga, kupieckiego miasta, które pasuje do charakteru Najemnych Ostrzy.

Podstawki to farby techniczne od Games Workshop i pigmenty od MiGa i Vallejo plus trawka elektrostatyczna, nasiona brzozy i bruk wycięty z tektury.

To wszystko na dziś, mam nadzieję że Kupiec i Skryba się wam spodobają. A następne w kolejce czeka figurka Wilhelma von Shakespeare (recenzja powinna ukazać się na blogu w najbliższy piątek) oraz Pigs.


A poniżej zdjęcie modeli z Lead Adventure w towarzystwie odpowiedników z Games Workshop:Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz