piątek, 5 września 2014

Recenzja: Schweinstein Pigs od Lead Adventures.

Dziś mam dla was recenzję kolejnych i póki co ostatnich zestawów zawierających modele trzody chlewnej od Lead Adventure. Szanowne państwo-draństwo wybaczy ale tak jakoś wyszło, że to właśnie w piątek, po raz kolejny poruszę na blogu kwestię wieprzowiny.

Wielu z was drodzy, w większości milczący i nie dający znaku życia, czytelniczy z pewnością zastanawia się po co mi aż tyle figurek świń? Ano po to, że po pierwsze w Warheim FS świnie występują w kilku scenariuszach, które możecie przeczytać na przykład TUTAJ, a po drugie tak jak dość charakterystycznym znakiem Mordheim była ryba, tak właśnie w WFS popularna będzie świnia. Ot, taka fanaberia.

A zatem, w pierwszy piątek września zapraszam szanowne państwo-draństwo do otwarcia kolejnego pudełka z modelami od Lead Adventure.

Dzisiaj zaprezentuję cztery modele świń, które to są nieuzbrojonymi wersjami zwierząt dostępnych w recenzowanych wcześniej zestawach Powder Pigs 1 i Powder Pigs 2.

Świnie, podobnie jak prezentowane wcześniej figurki od Lead Adventure zostały zapakowane w przezroczysty blister, wewnątrz którego znajdziemy także okrągłe podstawki 25 mm, oraz grubą gąbkę, która ma chronić zawartość. W blistrze znajduje się także ulotka z logo firmy i niezbędnymi informacjami.

Blister który otrzymałem w ramach Bruegelburg Offer - 9th Wave (12) zawiera cztery figurki przedstawiające świnie, które osobno dostępne są w dwóch zestawach BRU-73 Schweinstein Pigs 1 (2) oraz BRU-74 Schweinstein Pigs 2 (2). Modele w skali 28 mm zostały odlane w białym metalu, a modele które zakupiłem praktycznie nie posiadały nadlewek, zaś linie podziału były niewielkie i łatwe do usunięcia.

Trudno napisać o figurkach coś więcej niż to, co już opublikowałem wcześniej. Dlatego powtórzę modele wyrzeźbione są w charakterystycznym dla Lead Adventure stylu, świnie są dobrze utuczone, mają dość pocieszne ryjki, a jedno ze zwierząt porusza się na kołowym wózku który odciąża jej tylne kończyny. Figurki choć względnie proste nie są nudne, a liczne fałdy i załamania z pewnością ułatwią malowanie figurek.


Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz