piątek, 26 grudnia 2014

Recenzja: Runic Tables and Altars od Ristuls Extraordinary Market.

Jako, że jakiś czas temu w zrobiłem kolejne zakupy w sklepie Ristuls Extraordinary Market szanowne państwo-draństwo w najbliższym czasie będzie mogło zapoznać się z recenzjami kilku wybranych produktów.

Z kolei TUTAJ możecie zapoznać się z recenzjami kilku produktów od REM, które już posiadam w swoich zbiorach.

Przesyłka od REM zapakowana została w kopertę bąbelkową, która zawierała dwa bistry wypełnione po brzegi zamówionymi zestawami, z których każdy zapakowany został dodatkowo w woreczek strunowy. Wewnątrz znalazłem także widoczną na zdjęciu wizytówkę firmy.

Wraz z zamówionymi zestawami otrzymałem Runic Tables and Altars, którego zdjęcia możecie obejrzeć poniżej.

W skład złożonego z 10 części zestawu wchodzą 3 okrągłe zdobione blaty, 3 nogi oraz 4 zdobione małe ołtarze. Blaty i nogi należy przed sklejeniem odciąć z ramek, a całość oczyścić z błon, które pozostały po procesie odlewu. Trochę pracy wymagało także usunięcie widocznych na nogach i ołtarzach śladów po przesunięciu formy ale nie było to nic z czym nie poradziłby sobie skalpel i pilnik.

Zestaw odlany z szarej, dość kruchej żywicy z powodzeniem można wykorzystać do waloryzacji makiet, a nawet podstawek modeli magów i duchownych. Runy, ryty i inne zdobienia są ostre i wyraźne a powierzchnia blatów gładka, należy jednak zachować uwagę podczas odcinania elementów z ramki i usuwania błon, ponieważ żywica jest dość krucha i łatwo złamać drobniejsze elementy.

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz