sobota, 29 kwietnia 2017

Figurkowy Karnawał Blogowy. Edycja #32: Wybrany i odrzucony.

Witam szanowne państwo-draństwo w trzydziestej drugiej odsłonie Figurkowego Karnawału Blogowego

Gdyby ktoś z czytających DansE MacabrE jeszcze nie wiedział, FKB to inicjatywa którą w polskiej wargamingowej blogosferze rozpoczął Inkub prowadzący bloga Wojna w miniaturze.


Do tej pory, co można wywnioskować po tytule posta, odbyło się trzydzieści jeden edycji, których podsumowania znajdziecie TUTAJ


Gospodarzem trzydziestej drugiej edycji jest Gervaz, którzy na łamach bloga bitewniakowe pogranicza opublikowali wprowadzenie zawierające temat na kwiecień, czyli Wybrany i odrzucony.


To tyle tytułem wstępu, zapraszam do lektury.

***

Legion...


Widoczne na zdjęciach powyżej figurki to tylko część modeli czekających w witrynach na malowanie. Mniej więcej drugie tyle znajduje się jeszcze w ramkach i pudełkach czekając cierpliwie na sklejenie.

W zdecydowanej większości są to modele przeznaczone do Warheim FS, które w miarę możliwości sukcesywnie maluję i umieszczam na dioramach.

Malowanie figurek idzie mi zdecydowanie lepiej niż malowanie makiet, stąd wszystkie miniatury, które trafiły do malarskiego warsztatu doczekały się ukończenia. Niestety z makietami nie idzie mi tak dobrze i na dokończenie wciąż czeka Händlerhaus.

Wybrany...


O modelu Gloria Invicta od GameZone Miniatures napisałem już sporo zarówno w recenzji jak i relacjonując malowanie oraz prezentując ukończony pomnik. Dlatego teraz pozwolę sobie tylko krótko przypomnieć szanownemu państwu-draństwu, że budowa tego pomnika chodziła mi po głowie od wielu lat, a temat #32 edycji FKB zmobilizował do realizacji planów.

Odrzucony...Wykonane z pianki i listewek miejskie makiety oraz pudło z armią Zielonoskórych do WFB to zdecydowanie modele odrzucone, które nie doczekają się kontynuacji prac i malowania.

W przypadku makiet zmieniła mi się nieco wizja tego jak ma wyglądać ukończony stół do gry w Warheim FS, a ponieważ w WFB już nie gram to i figurki Zielonoskórych szybko pudła nie opuszczą.
***
I to by było na tyle. Mam nadzieję, że szanowne państwo-draństwo nie znudziło się za bardzo lekturą powyższego wpisu. Zostały jeszcze dwa dni, więc zachęcam was do udziału w #32 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego oraz propagowania inicjatywy wśród znajomych. Publikujcie wpisu na swoich blogach lub blogach swoich znajomych, a o wpisach informujcie w komentarzach na łamach bloga bitewniakowe pogranicza.
***
I to wszystko na dzisiaj. Jeśli szanownemu państwu-draństwu spodobał się wpis i chcecie mi zrobić dobrze to udostępniajcie post oraz zostawcie po sobie ślad klikając na umieszczone poniżej gwiazdki, kwadraty oraz inne G+1 czy FB lubię to!.

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza