poniedziałek, 20 grudnia 2021

Raport bitewny: Nieumarły tabor ludu Strigosu vs Nieumarły zastęp z Nehekhary.

24 listopada 2021 w domowym zaciszu rozegrałem piątą potyczkę w ramach kampanii Warheim FS – Silesiaheim.

Ponownie stanąłem na czele Nieumarłego taboru ludu Strigosu, który tym razem wśród pięknych otaczających wieś Teufelsberg lasów napotkał Nieumarły zastęp z Nehekhary dowodzony przez Torina z bloga Do Zmycia

Zgodnie z wytycznymi Bahiora z bloga The Dark Oak, który moderuje kampanię na łamach Forum Warheim FS, jako piaty rozegraliśmy scenariusz Napad, który w dużym uproszczeniu polega na tym, że atakujący zastaje broniącego się gracza z opuszczonymi spodniami i wypiętą życią...

***

Całość potyczki można by streścić słowami tytułu Na Zachodzie bez zmian... Pomijając karygodny błąd jaki popełniłem podczas rozstawiania, a mianowicie wystawienie Ghouli zbyt blisko strefy rozstawienia, to reszta potyczki toczyła się jako tako. Przynajmniej do momentu, gdy w ramach zdarzenia losowego wylosowałem magiczny trąd, który zaczął toczyć, a jakże, samego Wampira.

Książę Ciemności w wyniku działania zdarzenia losowego, które dopadło go w momencie walki z Księciem Grobowców zaczął gwałtowania tracić siłę i wytrzymałość, co znacznie wpłynęło na jego zdolności bojowe.

Szczęście w nieszczęściu Wampir ocalił skórę, bo nie zdał pierwszego testu rozbicia, ale przy rzucie 5 i 6 trudno mieć pretensje, z takim wynikiem nikt by nie zdał.
 

Koniec końców zysk znów poszedł na uzupełnienie strat. Na szczęście żaden z bohaterów nie zginął, a stronników w większości udało się odkupić.


Możecie także zostać Patronami DansE MacabrE i wesprzeć projekt za pośrednictwem strony patronite.pl.

A więcej o moim udziale na patronite.pl znajdziecie TUTAJ.
You can also become Patrons of DansE MacabrE and support the project through the patronite.pl website.

And more about my participation at patronite.pl can be found HERE.

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz