środa, 22 lutego 2023

Galeria: Jaszczuroludzie z Lustrii. Stronnik - Kroxigor.
Gallery: Lizardmen from Lustria. Henchman - Kroxigor.

          Kroxigory to wielkie stworzenia o krokodylich ciałach składających się głównie z żylastych mięśni i potężnych szczęk, w których połyskują ostre jak brzytwy zęby. Wszystko, co trafi w jego szczęki, zostaje rozerwane na strzępy kiedy bestia trzęsie gwałtownie łbem na wszystkie strony. Każdego osobnika chroni naturalny pancerz z twardych łusek, gruba czaszka i kościane wyrostki, broniące wygiętych pleców. Wyprostowany Kroxigor jest dwa razy taki jak Saurus. Każdy z nich jest wyjątkowo odporny i potrafi przetrwać wiele ciosów, które powaliłyby słabsze istoty.

Początkowo stworzono je jako niewolników budowlanych, gdyż Kroxigory są niezwykle silnymi istotami, potrafiącymi przenosić wielkie ładunki. Potrafią udźwignąć masywne kamienne bloki i zbudować zigguraty, a potem z tą samą łatwością rozedrzeć człowieka na dwoje. Jako zwierzęta wodne Kroxigory mogą przeprawiać się przez bagna Lustrii nie zwalniając kroku i przedzierać przez leśne listowie, pozostawiając za sobą stratowaną roślinność.

Kroxigor to kolejny ze stronników, który służy w szeregach Jaszczuroludzi z Lustrii w Warheim FS.The Kroxigor is the next of the henchman to serve on the warband Lizardmen from Lustria in Warheim FS.


Możecie także zostać Patronami DansE MacabrE i wesprzeć projekt za pośrednictwem strony patronite.pl.

A więcej o moim udziale na patronite.pl znajdziecie TUTAJ.
You can also become Patrons of DansE MacabrE and support the project through the patronite.pl website.

And more about my participation at patronite.pl can be found HERE.

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz