środa, 19 października 2011

Recenzja: Nurgle Chaos Lord od Games Workshop.
Reviews: Nurgle Chaos Lord from Games Workshop.

Nurgle Chaos Lord to kolejny plastikowy model bohatera produkcji GW, który rekrutowałem do kompanii kultystów Nurgla w Warheim FS - gdzie najprawdopodobniej będzie reprezentował Opętanego.

Tradycyjnie już, model Lorda Papcia Nurgla zapakowany został w przeźroczysty blister, który umożliwia obejrzenie znajdującej się wewnątrz wypraski, natomiast przód opakowania zdobi zdjęcie pomalowanej figurki.

Nurgle Chaos Lord
potwierdza, że GW potrafi produkować świetnej jakości (choć niezwykle drogie) plastikowe modele - ostrze skorodowanego topora jest naprawdę cienkie. Szczegółowe, bogato rzeźbione i dobrze odlane bitsy pasują do siebie, a miejsca łączenia nie wymagają użycia GS.

Model sklejało się łatwo i szybko, nadlewek i linii podziału formy było niewiele. Tym razem, sklejając model wykorzystałem też podstawkę sceniczną, która dobrze komponuje się z figurką.


Niestety, znów do modelu nie dołączono żadnych dodatkowych bitsów, a to co mamy pozwala skleić figurkę w jedynej słusznej pozycji - co oznacza, że jeśli chcemy mieć kilka modeli bazujących na
Nurgle Chaos Lord to konwersje będą konieczne.
Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.  

2 komentarze:

  1. Takie zdjęcia coraz bardziej mnie przekonują do zakupu figurek z serii Finecast ^^

    OdpowiedzUsuń
  2. To nie jest finecast:) To jest plastik:)
    Jeden z najlepszych modeli do Nurgla moim skromnym zdaniem.

    OdpowiedzUsuń