środa, 8 lutego 2012

Recenzja: Vargheists/Crypt Horrors od Games Workshop.

Vargheists/Crypt Horrors to kolejny zestaw GW, który zakupiłem w ramach rekrutacji modeli do kompanii Nieumarłych do Warheim Fantasy Skirmish.

W czasie rozgrywek model
Vargheistsa reprezentował będzie Stregoicę służącą w szeregach Nieumarłego taboru ludu Strigosu. Natomiast Crypt Horrors reprezentował będzie nową jednostkę, która pojawi się w szeregach Nieumarłych w niedalekiej przyszłości.Trzy wypraski na których znajdują się bitsy niezbędne do złożenia Vargheists/Crypt Horrors zapakowane zostały w typowe dla GW regimentowe pudełko. Na froncie pudełka znajduje się zdjęcie pomalowanych modeli Vargheists, wydrukowane z drugiej strony zdjęcie przedstawia natomiast pomalowane modele Crypt Horrors. Ponadto, w pudełku znajduje się instrukcja i trzy podstawki 40x40 mm zapakowane w foliowy woreczek.

Instrukcja jest o tyle konieczna, że poszczególne modele można skleić jedynie w sposób przedstawiony na zdjęciach wydrukowanych na pudełku. Miejscami zamienić można jedynie głowy stworów.


Odlane z plastiku modele trzymają poziom współczesnych produktów
GW, bitsy są dość bogato zdobione, a poszczególne części dość dobrze pasują do siebie. Usunięcie nadlewek nie zajęło zbyt wiele czasu, a same modele sklejało się łatwo.

Jako, że w pudełku znajdują się trzy modele, postanowiłem każdy z nich skleić w odmienny sposób. Pierwszy model złożyłem jako
Vargheists, drugi jako Crypt Horrors, trzeci zaś postanowiłem wykorzystać do złożenia Pomiotu Chaosu (choć model można też skonwertować tak, by przedstawiał Gorgera znanego z Królestw Ogrów).

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...