poniedziałek, 1 kwietnia 2013

Recenzja: Pigs od Lead Adventures.

W pierwszy poniedziałek miesiąca zapraszam szanowne państwo-draństwo do otwarcia pudełka z modelami od Lead Adventure kupionymi w esklepie BattleBear.

Prezentowane poniżej modele knura i lochy w Warheim FS wystąpić mogą w trakcie rozgrywania scenariusza specjalnego Magiczne Koryto, choć nie wykluczone, że pojawią się też w innej roli.

Zestaw został zapakowany firmowo w przezroczysty blister, który oprócz modeli świń i koryta zawiera także gąbkę, która ma chronić zawartość. Wewnątrz znajduje się także ulotka z logo firmy i niezbędnymi informacjami.

Blister zawiera dwie figurki świń (BRU-17 Pigs (2)). Modele zostały odlane w białym metalu, a nadlewki i linie podziału które zauważyłem były łatwe do usunięcia.

Podobnie jak wszystkie recenzowane wcześniej modele z LA, także świnie i koryto to ciekawe rzeźby z dużą masą szczegółów i detali. Świnie posiadają cztery zakończone racicami nogi, parę uszu, dwoje oczu oraz ryj z pełnym wyposażeniem i zakręcony ogon, który znajduje się z drugiej strony tuszy. Ponadto, każda ze świń posiada odrębne atrybuty, które z łatwością pozwalają odróżnić knura od lochy. Z kolei koryto posiada liczne słoje i pęknięcia udanie imitujące fakturę drewna.
Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
ołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz