piątek, 2 stycznia 2015

Recenzja: Skulls and Bones Piles od Ristuls Extraordinary Market.

Jak wspomniałem tydzień temu, swego czasu zakupiłem w sklepie Ristuls Extraordinary Market kilka zestawów, których zawartością mam zamiar podzielić się z szanownym państwem-draństwem w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Przesyłka od REM zapakowana została w kopertę bąbelkową, która zawierała dwa bistry wypełnione po brzegi zamówionymi zestawami, z których każdy zapakowany został dodatkowo w woreczek strunowy. Wewnątrz znalazłem także widoczną na zdjęciu wizytówkę firmy.

Wśród zamówionych produktów znalazł się także zestaw Skulls and Bones Piles, którego zawartość możecie obejrzeć poniżej.

Jak można przeczytać na stronie producenta zestaw składa się z 10 losowo dobranych elementów odlanych z wysokiej jakości żywicy. W moim przypadku dwa elementy były zdublowane, co oznacza, że zakupiony zestaw składał się z 8 różnych wzorów. I choć żywicy nie można odmówić wysokiej jakości, to w kilku miejscach widoczne są ślady po pęcherzach powietrza, a kilka większych ubytków producent uzupełnił GS-em.

Natomiast choć podczas wstępnych oględzin nie znalazłem większych linii podziału formy czy błon, to przed malowaniem warto wyczyścić elementy szczoteczką do zębów, która bardzo dobrze usuwa niewidoczne na pierwszy rzut oka pozostałości po procesie odlewu.

Stosy czaszek, kości i żeber z powodzeniem można wykorzystać podczas waloryzacji makiet czy jako dekorację dioram lub podstawek pod modele Nieumarłych. Poszczególne wzory różnią się między sobą, a całość wyrzeźbiona jest w charakterystycznym dla REM nieco groteskowym stylu.

Jeśli szanowne państwo-draństwo jest zainteresowane zawartością innych zestawów od Ristuls Extraordinary Market to klikajcie TUTAJ.

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz