środa, 29 marca 2017

Torba do transportu figurek VICTORY od A-Case.
Case to transport miniatures VICTORY from A-Case.

Przez ostatnie trzy lata do transportu modeli używałem głównie solidnej i pojemnej profesjonalnej walizki transportowej od HobbyZone, która jednak z biegiem czasu okazała się nieco za duża jak na potrzeby WFS.

Gdy w ręce wpadła mi lżejsza i poręczniejsza torba do transportu figurek VICTORY od A-Case postanowiłem przejrzeć gadżety, które zabieram na rozgrywki i pozostawiłem tylko niezbędny ekwipunek, który bez problemu zmieścił się do mniejszej torby.

Wewnątrz oprócz modeli Nieumarłej świty hrabiego Von Carstein, do torby zmieścił się zestaw kostek K6 od GW, który zamocowałem na magnesach neodymowych.

Natomiast do bocznej kieszeni zmieściłem dwie sakiewki z kostkami oraz znacznikami i laserami od Army Painter, wzorniki, ołówek i gumkę oraz kartę drużyny i niewidoczną na zdjęciach calową miarkę.

A szanowne państwo-draństwo jak transportuje swoje modele? Zdjęcia możecie śmiało umieszczać w komentarzach pod wpisem.
For the last three years, to transport miniatures I used, solid and capacious professional transport case from HobbyZone, which, over time turned out to be a bit too big for the needs of Warheim FS.

When I got a lighter and handy case to transport miniatures VICTORY from A-Case I decided to look at the gadgets that I'm taking to the game and left only the necessary equipment, which easily fit into the smaller bag.

Inside, in addition to the models, here is the Undead count of Von Carstein, in my bag I put a set of D6 dices from GW, which I attached on the neodymium magnets.

On the other side of my pocket, I had two pouch with dice and markers and lasers from Army Painter, templates, pencil and eraser and a roster and an invisible on image a inch measurea.

How do you transport your miniatures? You can place boldly and courageously your photos in comments under this post.I to wszystko na dzisiaj.

Jeśli spodobał ci się wpis to udostępnij post oraz kliknij na umieszczone poniżej gwiazdki, kwadraty oraz inne G+1 czy FB lubię to!.
And that's all for today. 

If you liked this entry share post and leave mark by clicking on the stars, squares and other G+1 or FB like it !.

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz