poniedziałek, 6 września 2021

Figurkowy Karnawał Blogowy. Edycja #85: To się wytnie!.
Galeria: Motłoch.
Gallery: A Mob.

Witam szanowne państwo-draństwo i zapraszam do lektury wpisu opublikowanego w ramach osiemdziesiątej piątej odsłony Figurkowego Karnawału Blogowego

Gdyby ktoś z szanownego państwa-draństwa czytającego blog DansE MacabrE jeszcze nie wiedział, FKB to inicjatywa którą w polskiej wargamingowej blogosferze 7 września 2014 roku rozpoczął Inkub prowadzący bloga Wojna w miniaturze.

Do tej pory, co można wywnioskować po tytule posta, odbyły się osiemdziesiąt cztery edycje, których podsumowania znajdziecie TUTAJ

Gospodarzem osiemdziesiątej piatej edycji jest Potsiat, który na swoim blogu Gangs of Mordheim opublikował na początku miesiąca post z tematem przewodnim.

To tyle tytułem wstępu, zapraszam do lektury.
***
Tematem wrześniowej edycji FKB jest To się wytnie!.

Co można wyciąć w czasie gry w Warheim FS? No Motłoch na przykład, a że ostatnio uaktualniłem zasady dotyczące Motłochu właśnie, to nie zostało mi nic innego jako zrobić i pomalować podstawki z motłochem.

Sięgnąłem więc do stosu wstydu i wygrzebałem pokryte grubą warstwą kurzu modele, które znalazły się na 3" podstawkach wyciętych ze spienionego PCV.

Malowanie to był prawdziwy speedpainting z użyciem shadów, contrastów, technicali od GW oraz olejnych efektów od MiGa i AK interactive.

Efekty końcowe możecie obejrzeć na poniższych zdjęciach, a zasady Motłochu znajdziecie TUTAJ.
The theme of the September edition of MBC is It will cut out!.

What can you cut while playing Warheim FS? For example a Mob, and since I recently updated a Mob rules, there was nothing else for me to do and paint a Mob bases.

So I reached into the pile of shame and dug out the miniatures covered with a thick layer of dust, which were placed on 3" bases cut from foamed PVC.

The painting was a real speedpainting with the use of shades, contrasts, technicals from Games Workshop and oil effects from MiG and AK interactive.

You can see the final effects in the photos below, and a Mob rules can be found HERE.


Możecie także zostać Patronami DansE MacabrE i wesprzeć projekt za pośrednictwem strony patronite.pl.

A więcej o moim udziale na patronite.pl znajdziecie TUTAJ.
You can also become Patrons of DansE MacabrE and support the project through the patronite.pl website.

And more about my participation at patronite.pl can be found HERE.

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz