czwartek, 16 września 2021

Rekrutacja: Najemne Ostrza - Bombardier z działem.
Recruitment: Dogs of War. Hired Sword - Bombardier with Canon.

Bombardier jest wojskowym specjalistą zajmującym się używaniem dział, moździerzy, piekielników oraz wyrzutni rakiet. W rezultacie spędzania długich okresów czasu na obsłudze tych groźnych, zawodnych i często niebezpiecznych urządzeń wielu bombardierów kiepsko słyszy i jest nieco ekscentrycznych. Mimo to z łatwością mogą znaleźć zatrudnienie we wszystkich kompaniach Starego Świata. Bombardier będący dowódcą, dogląda ładowania i odpalania działa przez obsługę zwykle niewyszkolonych lub jedynie na pół wyszkolonych stronników.

***

Działa to niebezpieczne, a czasem nieprzewidywalne machiny odlewane wyłącznie przez rekrutujących się spośród Ludzi i Krasnoludów ludwisarzy. Prawidłowo działające działo jest w stanie rozbić w proch najbardziej zdeterminowanego przeciwnika, rażąc jego zwarte szeregi śmiercionośnymi pociskami, równając z ziemią miasta i kładąc trupem ogromne potwory. Jednakże działo często działa nieprawidłowo. Drobna niedokładność w procesie odlewania pozostawić może drobną rysę lub inny defekt, który prowadzi potem do wybuchu przy wystrzale, a dodatkowo sam proch może się w ogóle nie zapalić, czy też wybuchnąć przed czasem. Pomijając najgroźniejsze wypadki o spektakularnych skutkach, działa pozostają potężną bronią, która odegrała decydującą rolę w wielu bitwach.

Modele Psów Wojny do Warheim FS pochodzą od Lead Adventure.The Dogs of War models for Warheim FS were made by Lead Adventure.Możecie także zostać Patronami DansE MacabrE i wesprzeć projekt za pośrednictwem strony patronite.pl.

A więcej o moim udziale na patronite.pl znajdziecie TUTAJ.
You can also become Patrons of DansE MacabrE and support the project through the patronite.pl website.

And more about my participation at patronite.pl can be found HERE.

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz