piątek, 18 kwietnia 2014

InBox: Marius Burrowell, Gnome od Reaper Miniatures.

Dzisiaj zapraszam szanowne państwo-draństwo do otwarcia pudełka z figurką Mariusa Burrowella, gnoma-złodzieja od Reaper Miniatures. Jako, że w Warheim FS nie ma póki co Gnomów model będzie reprezentował Niziołka, jedną z postaci dramatu, których zasady powinny pojawić się w niedalekiej przyszłości.

Figurka Mariusa Burrowella zapakowana została przez ekipę z Reaper Miniatures w blister wykonany z tworzywa sztucznego i tektury, na którym umieszczono logo firmy, nazwę modelu oraz wszelkie inne niezbędne informacje.

Blister zawiera odlaną wraz z podstawką figurkę Marius Burrowell, Gnome Thief. Model odlany został w białym metalu. Nie zauważyłem praktycznie żadnych nadlewek, choć w kilku miejscach widoczna była linia podziału formy.

Figurka wykonana została w skali 28 mm i jak można zauważyć na ostatnim zdjęciu dobrze wpasowuje się w rozmiar Niziołków od GW.

Wyrzeźbiony przez Jasona Wiebe model Mariusa Burrowella, to ciekawa i bogato wyposażona figurka. Złodziej trzyma w dłoni pistolet strzałkowy lub małą kuszę, przez plecy przewieszoną ma linę i plecak, stopy chroni wysokimi butami, a na głowę założył czapkę z piórem. Z kolei twarz zdobi bujny wąs oraz monokl, zaś do kurtki, na wysokości piersi przypiętą ma broszę.

Odlewowi brakuje nieco ostrości detali, szczególnie jeśli figurkę porównać z modelami od GW. Jednak należy pamiętać, że wzór ma już swoje lata, a cena jest znacznie niższa niż koszt figurka od brytyjskiego producenta.

(Aby obejrzeć zdjęcia w pełnym rozmiarze należy kliknąć prawym przyciskiem myszy 
i wybrać opcję pokaż obrazek lub kliknąć TUTAJ).

Zapraszam do oglądania i komentowania!


Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...