piątek, 4 kwietnia 2014

Recenzja: Metal Militia - Commando od Lead Adventures.

W pierwszy piątek kwietnia zapraszam szanowne państwo-draństwo do lektury relacji z otwarcia kolejnego pudełka z figurkami od Lead Adventure.


Dzisiaj kolejne figurki milicjantów, a właściwie modele dowódcy i halabardnika, którzy w przyszłości służyć będą w szeregach Psów Wojny w Warheim FS.


Ekipa z Lead Adventure tradycyjnie już, zapakowała figurki w przezroczyste blisty, które oprócz milicjantów pomieściły jeszcze okrągłe podstawki, a także chroniącą zawartość gąbkę i ulotkę z logo firmy oraz innymi niezbędnymi informacjami. Niestety w przypadku dowódcy opakowanie nie zdało egzaminu, a w trakcie transportu złamane zostały rękojeści miecza i sztyletu. I o ile w przypadku miecza problem rozwiązał wykonany ze spinacza biurowego sztyft, o tyle w przypadku rękojeści sztyletu całość trzyma się jedynie za pomocą kleju cyjanoakrylowego.


Blister zawiera dwie figurki milicjantów (BRU-11 Metal Militia of Bruegelburg 1 - Commando (2)). Figurki zostały odlane w białym metalu, a nieliczne nadlewki które zauważyłem były łatwe do usunięcia. Podobnie nie było problemu z liniami podziału, które są niemal niewidoczne, a ich usunięcie nie sprawia trudności.


Dowódca i milicyjny halabardnik to ciekawe, choć dość zróżnicowane stylystycznie modele. Dowódca odziany jest w kirys, hełm i naramienniki, a do pasa ma przytroczony długi miecz i sztylet. Z kolei ubrany w prosty mundur i tunikę halabardnik w jednej ręce dzierży oręż a w drugiej tarczę, zaś na głowie nosi czapkę zdobioną w pióra. W przypadku tego modelu broń i tarcza odlane zostały osobno i docelowo nie będą przyklejone do figurki, którą skonwertuję na chorążego Psów Wojny.


(Aby obejrzeć zdjęcia w pełnym rozmiarze należy kliknąć prawym przyciskiem myszy
 i wybrać opcję pokaż obrazek lub kliknąć TUTAJ).


Zapraszam do oglądania i komentowania!


Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS. 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza