piątek, 11 kwietnia 2014

Recenzja: Kapłan Run z młotem od SpellCrow.

Jak co piątek zapraszam szanowne państwo-draństwo do otwarcia kolejnego pudełka. Tym razem przygotowałem dla was krótką recenzję modelu krasnoludzkiego Kapłana Run z młotem dedykowanego do systemu Umbra Turris od SpellCrow. Ja zakupiłem krasnoluda z myślą o wystawianiu go jako Najmity - Ogniomistrza podczas rozgrywek w Warheim FS.

Kapłan Run z młotem zapakowany został przez ekipę ze SpellCrow w strunowy woreczek z logo firmy, który umieszczono w przeźroczystym blistrze. Opakowanie jest staranne i efektowne, przy czym łatwo je otworzyć - wystarczy usunąć znajdującą się z drugiej strony naklejkę. Na znajdującej się z tyłu ulotce znajduje się logo firmy oraz oraz inne niezbędne informacje.

Blister zawiera złożoną z dwóch części figurkę Kapłana Run z młotem. Model odlany został w białym metalu i choć nie zauważyłem praktycznie żadnych nadlewek, to trochę pracy wymagało usunięcie widocznej linii podziału formy, która biegnie przez całą długość figurki.

Figurka wykonana została w skali 28 mm jednak, jak można zauważyć na ostatnim zdjęciu Kapłan Run z młotem jest nieco wyższy (nawet uwzględniając fakt, że stoi na nieco wyższej podstawce od SMM) od swojego kuzyna od GW.

Nie żałuję zakupu modelu Kapłana Run z młotem, podoba mi się fajna rzeźba i nawiązanie do starszych wzorów krasnoludów od GW. Detale modelu są wyraźne i ostre co zapowiada przyjemne malowanie.

(Aby obejrzeć zdjęcia w pełnym rozmiarze należy kliknąć prawym przyciskiem myszy 
i wybrać opcję pokaż obrazek lub kliknąć TUTAJ).

Zapraszam do oglądania i komentowania!


 Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz