piątek, 16 października 2015

Recenzja: Ikit Claw od Games Workshop.

Ikit Claw to drugi po modelu Packmaster Skweel Gnawtooth model Skavena, który znalazł się w mojej skromnej kolekcji Szczuroludzi.

Figurkę Ikita, podobnie jak inne modele bohaterów od GW otrzymałem zapakowany w oryginalny stary blister, wewnątrz którego znalazła się jeszcze kwadratowa podstawka 20 x 20 mm oraz ulotka z logo firmy i innymi niezbędnymi informacjami.

Blister zawiera jedną figurkę przedstawiającą Skavena z klanu Skryre. Model w skali 28 mm został odlany w białym metalu, na figurce znalazłem kilka nadlewek i linii podziału formy i choć skaz było sporo, to ich usunięcie nie było trudne.

Złożoną z sześciu części figurkę skleiłem za pomocą kleju cyjanoakrylowego i green stuffu. Najwięcej uwagi i cierpliwości wymagało złożenie zakończonej szponami rękawicy Spaczinżyniera, której poszczególne elementy niezbyt dobrze do siebie pasowały.

Model Ikita świetnie nadaje się na figurkę spaczinżyniera klanu Skryre i właśnie w takim charakterze będę wystawiał Skavena w trakcie rozgrywek w Warheim FS.

Ikit Claw to spaczinżynier klanu Skryre więc na wyposażeniu modelu nie mogło zabraknąć wszelkiego rodzaju spaczoporników, spaczkondesatorów i innych spaczgeneratorów połączonych metrami spaczkabli i spaczprzewodów. Całość ekwipunku dopełnia spaczhalabarda i zakończona spaczszponami spaczrękawica wewnątrz której kryje się wedle uznania spaczpistolet albo małe spaczdziało.

Obwieszony całym tym spaczekwipunkiem model Ikita prezentuje się odpowiednio plugawo i bluźnierczo jak na Szczuroczłeka przystało, a bogactwo detali zapowiada przyjemne malowanie.
I to wszystko na dzisiaj. Jeśli szanownemu państwu-draństwu spodobał się wpis i chcecie mi zrobić dobrze to udostępniajcie post oraz zostawcie po sobie ślad klikając na umieszczone poniżej gwiazdki, kwadraty oraz inne G+1 czy FB lubię to!.

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz