piątek, 2 października 2015

Recenzja: Horses od Lead Adventures.

W pierwszy piątek października zapraszam szanowne państwo-draństwo do lektury relacji z otwarcia kolejnego pudełka z figurkami od Lead Adventure.
Koń jaki jest, każdy widzi.
- Nowe Ateny - pierwsza polska encyklopedia powszechna autorstwa Benedykta Chmielowskiego
W zasadzie powyższy cytat mógłby wystarczyć za całość dzisiejszej recenzji ale z kronikarskiego obowiązku poleję trochę wody.

Jako, że w pudełku z nowościami widać już dno zacząłem sięgać po te zestawy, które w minionych miesiącach odkładałem na później. Tak więc gdyby ktoś z szanownego państwa-draństwa chciał sprezentować mi jakieś modele albo chciał umieścić recenzję na łamach Danse Macabre to piszcie śmiało.

I tak dziś pozwolę sobie zaprezentować zestaw Horses, który w trakcie rozgrywek w Warheim FS z pewnością znajdzie jakieś zastosowanie - choć na chwilę obecną jeszcze nie wiem jakie.

Ekipa z Lead Adventure tradycyjnie już, zapakowała figurki w przezroczysty blister wewnątrz którego oprócz modeli znalazła się także chroniąca zawartość gąbka i ulotka z logo firmy oraz innymi niezbędnymi informacjami.

Blister zawiera dwie figurki koni (BRU-77 Horses (2)). Figurki zostały odlane w białym metalu, a nieliczne nadlewki które zauważyłem były łatwe do usunięcia. Podobnie nie było problemu z liniami podziału, które są niemal niewidoczne, a ich usunięcie nie sprawia trudności.


Cóż, jak napisał kiedyś Benedykt Chmielowski - Koń jaki jest, każdy widzi.
I to wszystko na dzisiaj. Jeśli szanownemu państwu-draństwu spodobał się wpis i chcecie mi zrobić dobrze to udostępniajcie post oraz zostawcie po sobie ślad klikając na umieszczone poniżej gwiazdki, kwadraty oraz inne G+1 czy FB lubię to!.

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz