poniedziałek, 24 października 2016

Figurkowy Karnawał Blogowy. Edycja #26: Mój sposób na...

Witam szanowne państwo-draństwo w dwudziestej szóstej odsłonie Figurkowego Karnawału Blogowego

Gdyby ktoś z szanownego państwa-draństwa czytających DansE MacabrE jeszcze nie wiedział, FKB to inicjatywa którą w polskiej wargamingowej blogosferze rozpoczął Inkub prowadzący bloga Wojna w miniaturze.


Do tej pory, co łatwo wywnioskować po tytule posta, odbyły się dwadzieścia pięć edycji, których podsumowania znajdziecie TUTAJ


Gospodarzem dwudziestej szóstej edycji jest Dominig, którzy na łamach bloga Kostka Domina opublikowali wprowadzenie zawierające temat na październik, czyli Mój sposób na...


To tyle tytułem wstępu, zapraszam do lektury.

***
Szanowne państwo-draństwo pozwoli, że w ramach #26 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego pokażę wam mój sposób na malowanie drewna.

Jako, że z natury jestem człowiekiem leniwym i staram się zbytnio nie komplikować sobie życia, to do malowania drewna używam zestawu farb Old and weathered wood vol 1 od AK Interactive.

Poniżej, na przykładzie zestawu Signposts/Road Signs Basing Kit od HQResin pokażę wam jedną z wielu możliwości pomalowania drewna za pomocą farb od AK Interactive. Jednocześnie wybaczcie, że poskąpię opisu ale nie ma tu żadnej filozofii, po prostu nakładamy kolejne kolory w wybrane miejsca, eksperymentując aż do uzyskania pożądanego efektu.

A jeśli jesteście ciekawi innych poradników na DansE MacabrE to zajrzyjcie TUTAJ***
I to by było na tyle. Mam nadzieję, że szanowne państwo-draństwo nie znudziło się za bardzo lekturą powyższego wpisu. Zostało jeszcze kilkanaście dni, więc zachęcam was do udziału w #26 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego oraz propagowania inicjatywy wśród znajomych. Publikujcie wpisu na swoich blogach lub blogach swoich znajomych, a o wpisach informujcie w komentarzach na łamach bloga Kostka Domina.

***
Przy okazji niniejszej publikacji pozwoliłem sobie dość bezczelnie umieścić w tekście kilka odnośników do wpisów zamieszczonych między innymi na Danse Macabre w latach przeszłych z nadzieją, że szanowne państwo-draństwo znajdzie trochę czasu by przeczytać to, co wówczas z różnych powodów udostępniłem. Jeśli więc jeszcze tego nie uczyniliście, możecie zrobić mi dobrze i kliknąć na wyróżnione pogrubieniem odnośniki, a jeśli uznacie to za warte waszego zachodu, zostawcie po sobie ślad w postaci komentarza.

I to wszystko na dzisiaj. Jeśli szanownemu państwu-draństwu spodobał się wpis i chcecie mi zrobić dobrze to udostępniajcie post oraz zostawcie po sobie ślad klikając na umieszczone poniżej gwiazdki, kwadraty oraz inne G+1 czy FB lubię to!.

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz