czwartek, 22 grudnia 2016

Figurkowy Karnawał Blogowy. Edycja #28: Świąteczna Wymiana Figurkowa 2016. Część 1 z 2.

Witam szanowne państwo-draństwo w pierwszej części podsumowującej dwudziestą ósmą odsłonę Figurkowego Karnawału Blogowego

Gdyby ktoś z szanownego państwa-draństwa czytających DansE MacabrE jeszcze nie wiedział, FKB to inicjatywa którą w polskiej wargamingowej blogosferze rozpoczął Inkub prowadzący bloga Wojna w miniaturze.


Do tej pory, co łatwo wywnioskować po tytule posta, odbyło się dwadzieścia siedem edycji, których podsumowania znajdziecie TUTAJ


Gospodarzem dwudziestej siódmej edycji był Dominik, którzy na łamach bloga WrocWar opublikował podsumowanie listopadowego tematu: Idzie zima...

***
Tymczasem już w październiku wraz z Maniexem i Repentią przejęliśmy #28 grudniową edycję Figurkowego Karnawału Blogowego i wzorem innych społeczności zaproponowaliśmy wam temat, czyli… Świąteczną Wymianę Figurkową.

Więcej informacji znajdziecie w opublikowanym w październiku wpisie oraz na FB wydarzeniu.

W wymianie wzięło udział 14 uczestników, a wpis podsumowujący (mam nadzieję, że z kompletem prac) pojawią się na blogach uczestników pod koniec miesiąca.Dziś chcę pochwalić się szanownemu państwu-draństwu modelem flagelanta, którego to pomalował dla mnie Witold z bloga Figsa malowana.

I choć model pomalowany techniką NMM prezentuje się bardzo ładnie, to najbardziej urzekł mnie napis na zwoju i zdobienia krawędzi podstawki, które także sporo wysiłku musiały kosztować! Zresztą zobaczcie sami!

Witoldzie, dziękuję za wyśmienity prezent!A kto z szanownego państwa-draństwa nie wziął udziału niech żałuje! I przygotowuje się do kolejnej edycji!

A Wam wszystkim, którzy bawiliście się wraz ze mną w ŚWF, dziękuję za udział u gratuluję udanej zabawy. Przygotowaliśmy także dla Was okolicznościowe wirtualne odznaczenie, które Repentia wyślę Wam na email lub za pośrednictwem komunikatora na FB.

***
W styczniu FKB wraca na normalne tory, a gdyby ktoś z szanownego państwa-draństwa chciał zostać gospodarzem #29 edycji, to odezwijcie się do Dominika na WrocWar.

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz