czwartek, 28 grudnia 2017

DansE MacabrE na Patronite.pl.

Dobry!

Szanowne państwo-draństwo pozwoli, że na łamach bloga oficjalnie ogłoszę, że teraz możecie wspierać DansE MacabrE oraz grę bitewną Warheim FS także za pośrednictwem serwisu Patronite.pl, a mój profil znajdziecie TUTAJ.


Czemu założyłem profil na Patronite.pl?

Bo uważam, że DansE MacabrE oraz Warheim FS po ośmiu lat istnienia  dojrzały do tego, by umożliwić Wam ich współtworzenie przez współfinansowanie.

I choć zapewne szanowne państwo-draństwo odmówi, bo w końcu 5+ PLN miesięcznie można wydać na coś innego, to uważam, że nie fair byłoby nie dać Wam tej możliwości by kupić mi trochę wolnego czasu.

Jeśli chcecie zostać Patronem to więcej o celach, progach i kwotach jakie możecie przeznaczyć na wsparcie DansE MacabrE oraz Warheim FS przeczytacie na profilu na Patronite.pl.


A co jeśli nie wesprzemy QC?

Prawdopodobnie nic się nie stanie.

Tak jak do tej pory będę przeznaczał wolny czas na wyszukiwanie dla Was ciekawostek i nowości do Zebranych z tygodnia. Będę przeczesywał odmęty internetu oraz zakurzone podręczniki w poszukiwaniu fragmentów informacji, które publikuję w ramach fluffowych wtorków i tworzył poradniki oraz recenzował figurki, a także przeprowadzał wywiady i publikował raporty bitewne, malował modele i redagował zasady oraz organizował turnieje Warheim FS.

Odmienną kwestią jest fakt, ile tego wolnego czasu będę miał...

Szanowne państwo-draństwo, które posiada już żywy inwentarz w postaci małżonki/małżonka oraz daj Boże gromadzki dzieci dobrze wie, że w połączeniu z pracą zawodową o ten wolny czas bardzo trudno.

Mając w ręce niepodważalny atut w postaci wymiernych korzyści, które pochodziłyby z Waszych dotacji mógłby podjąć się trudnego zadania negocjacji z małżonką. A jak dobrze wiecie nic tak nie przekonuje żony, jak bezpośrednie przełożenie poświęcone czasu na wartość otrzymanej za pracę zapłaty.


Gdzie mogę wesprzeć DansE MacabrE i Warheim FS?

Wesprzeć możecie mnie za pośrednictwem Patronite.pl albo bezpośrednio na PayPal.

I choć zdają sobie sprawę, że prawdopodobnie odmówicie, to mam do Was jedną prośbę.

Udostępnijcie ten wpis Waszym znajomym, a może znacie kogoś kto chciałby wesprzeć DansE MacabrE lub Warheim FS tylko jeszcze nie wie o tym, że może?

Dzięki za otrzymane do tej pory wsparcie, życzenia powodzenia i wszelki pozytywny odzew jaki od Was otrzymuję.


Tylko tego wolnego czasu coraz bardziej brak!


Pzdr,qcBędzie mi miło jeśli pozostawicie po sobie komentarz i udostępnicie ten post. Jeśli chcecie postawić mi kawę przycisk DONATE znajduje się poniżej.
I will be happy if you leave comments and share this post with friends. If you want to put me a coffee DONATE button is below.Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz