wtorek, 26 grudnia 2017

Figurkowy Karnawał Blogowy. Edycja #40: Świąteczna Wymiana Figurkowa 2017. Część 1 z 2.

Witam szanowne państwo-draństwo w czterdziestej odsłonie Figurkowego Karnawału Blogowego

Gdyby ktoś z szanownego państwa-draństwa czytających DansE MacabrE jeszcze nie wiedział, FKB to inicjatywa którą w polskiej wargamingowej blogosferze rozpoczął Inkub prowadzący bloga Wojna w miniaturze.


Do tej pory, co łatwo wywnioskować po tytule posta, odbyło się trzydzieści dziewięć, których podsumowania znajdziecie TUTAJ


Gospodarzem trzydziestej dziewiątej edycji był Pepe, którzy na łamach bloga Fantasy w miniaturze opublikował podsumowanie listopadowego tematu: Ulepek...
***
Jak już pewnie wiecie wraz z Maniexem i Repentią przejęliśmy #40 grudniową edycję Figurkowego Karnawału Blogowego i wzorem innych społeczności zaproponowaliśmy wam temat, czyli… Świąteczną Wymianę Figurkową.

Więcej informacji znajdziecie w opublikowanym w październiku wpisie oraz na FB wydarzeniu.

W wymianie bierze udział 19 uczestników, a wpis podsumowujący (mam nadzieję, że z kompletem prac) pojawi się pod koniec miesiąca.


Dziś chcę pochwalić się szanownemu państwu-draństwu modelem Wilhelm Schwarz, Zbrojmistrz - żeglarz i pirat do Warheim FS, którego to pomalował dla mnie potsiat z bloga Gangs of Mordheim.

Fantastycznie pomalowany model Postaci Dramatu do Warheim FS z pewnością nie raz zagości w szeregach Piechoty  Morskiej z Marienburga, Piratów z Sartosy lub Zwiadowczej kompanii z Królestw Ogrów!

Dziękuję za wyśmienity prezent!
  

A kto z szanownego państwa-draństwa nie wziął udziału niech żałuje! I przygotowuje się do kolejnej edycji!
***
W styczniu FKB wraca na normalne tory, a gdyby ktoś z szanownego państwa-draństwa chciał zostać gospodarzem #41 edycji, to odezwijcie się do Pepe na Fantasy w miniaturze.

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz