czwartek, 1 listopada 2018

Warsztat: Diorama do fotografowania z fałszywą perspektywą, część 2.
Workshop: Diorama for photos with a false perspective, part 2.

Tak jak napisałem w poprzednim wpisie, dziś krótka relacja z prac nad wycinaniem i klejeniem ścian z tektury oraz rysowaniem okien, drzwi i belek.

Oczywiście wszystko staram się dopasować tak, by widziane obiektywem aparatu wyglądało na naturalną i prawdziwą perspektywę, a nie oszustwo.

Jak już wielokrotnie pisałem rzadko kiedy planuję swoją pracę i często zdarza mi się iść na żywioł czy dać ponieść szalonej radosnej twórczości.

W miarę możliwości staram się kontrolować i ograniczać fantazję ale jak widać na zdjęciach w trakcie pracy wprowadziłem kilka poprawek.

Jeśli chcecie więc uniknąć dodatkowej pracy, to możecie poświęcić trochę więcej czasu i dokładnie wyrysować sobie ściany budynków, by później wyciąć je z jednego kawałka tektury.

W kolejnym wpisie pokażę Wam jak na dioramie zrobiłem bruk.
As I wrote in the previous entry in the pages of the blog DansE MacabrE, today I have for you a brief account of the work on cutting and gluing cardboard walls and drawing windows, doors and beams.

Of course, I try to match everything so that the camera lens looks like a natural and real perspective, not a cheat.

As I have repeatedly wrote on the blog, I rarely plan my work meticulously and I often go on the element or take on crazy happy work.

However, as far as possible, I try to control and limit the imagination, but as you will see in the pictures below during the work I introduced a few corrections.

So if you want to avoid additional work, then you can devote a little more time and draw the walls of buildings carefully to later cut them out of one piece of cardboard.

In the next post I will show you how on the diorama I made the pavement.Będzie mi miło jeśli pozostawicie po sobie komentarz i udostępnicie ten post. Jeśli chcecie postawić mi kawę przycisk DONATE znajduje się poniżej.
I will be happy if you leave comments and share this post with friends. If you want to put me a coffee DONATE button is below.

 

Możecie także zostać Patronami DansE MacabrE i wesprzeć projekt za pośrednictwem strony patronite.pl.

A więcej o moim udziale na patronite.pl znajdziecie TUTAJ.
You can also become Patrons of DansE MacabrE and support the project through the patronite.pl website.

And more about my participation at patronite.pl can be found HERE.


Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz