poniedziałek, 21 października 2019

Warsztat: Magiczne Przedmioty do Warheim FS.

Prace nad nową wersją magicznych przedmiotów do Warheim FS powoli zbliża się do końca i wszystko wskazuje na to, że będą one już dostępne na następnym turnieju w marcu 2020 roku.

Krótko przypomnę główne założenia zmian.

Po pierwsze teraz większość kompanii będzie miała dostęp do 10 przedmiotów z każdej kategorii, z czego w każdej z kategorii znajdują 4 przedmioty słabe oraz 3 przedmioty o średniej mocy, natomiast najpotężniejsze przedmioty czyli 2 silne oraz 1 potężny powinny być dostępne jedynie za zgodą wszystkich graczy biorących udział w rozgrywce Warheim FS. Jeśli chodzi o moc magicznych przedmiotów, to świadczy o niej dostępność i cena, które obecnie mają 4 poziomy.


Po drugie pojawiła się kategoria magicznych instrumentów, dzięki czemu sygnaliści powinni zacząć częściej pojawiać się na stołach.

I po trzecie artefakty, a więc magiczne przedmioty o dostępność 11 oraz 12 dostępne dla drużyn o naturze chaotycznej są potężniejsze od swych zwykłych odpowiedników, ale też ich używanie niesie ze sobą negatywne konsekwencje.

Do napisania pozostały mi jeszcze magiczne przedmioty dla kompanii Nieumarłych, Skavenów, Zielonoskórych oraz Jaszczuroludzi.

Szanowne państwo-draństwo zechce rzucić okiem na plik pdf, który dostępny jest zarówno na dropbox, jak i na scribd.com.

Swoimi uwagami podzielcie się proszę na forum Warheim FS, bo sam nie jestem w stanie wychwycić wszystkich błędów i ewentualnych niejasności w opisie zasad.Możecie także zostać Patronami DansE MacabrE i wesprzeć projekt za pośrednictwem strony patronite.pl.

A więcej o moim udziale na patronite.pl znajdziecie TUTAJ.
You can also become Patrons of DansE MacabrE and support the project through the patronite.pl website.

And more about my participation at patronite.pl can be found HERE.


Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza