poniedziałek, 28 września 2020

Figurkowy Karnawał Blogowy. Edycja #73: Fura, skóra i komóra.
Galeria: Rydwany ognia.
Gallery: Chariots of fire.

Witam szanowne państwo-draństwo i zapraszam do lektury posta opublikowanego w ramach siedemdziesiątej trzeciej odsłony Figurkowego Karnawału Blogowego

Gdyby ktoś z szanownego państwa-draństwa czytającego blog DansE MacabrE jeszcze nie wiedział, FKB to inicjatywa którą w polskiej wargamingowej blogosferze 7 września 2014 roku rozpoczął Inkub prowadzący bloga Wojna w miniaturze.

Do tej pory, co można wywnioskować po tytule posta, odbyły się siedemdziesiąt dwie edycje, których podsumowania znajdziecie TUTAJ

Gospodarzem siedemdziesiątego trzeciego wydania jest Pepe, który na swoim blogu Fantasy w miniaturze opublikował na początku września post z tematem przewodnim - fura, skóra i komóra.

To tyle tytułem wstępu, zapraszam do lektury.
***
W ciągu ostatniego miesiąca udało mi się pomalować dwa modele, które z powodzeniem mogę zaprezentować pod szyldem wrześniowej edycji Figurkowego Karnawału Blogowego.

Oto więc dwie fury, na których stoją odziani w skóry i posiadający magiczne komóry, dwaj zwaśnieni magowie śmiertelnie wrogich ras Jaszczuroludzi oraz Szczuroludzi
During the last month, I managed to paint two models, which I can successfully present under the banner of the September edition of the Miniatures Blog Carnival car, leather and smartphone.

So here are the two car on which stand the feuding mages of the enemy races of Lizardmen and Ratmen, clad in leather and possessing magic smartphone or something.
Możecie także zostać Patronami DansE MacabrE i wesprzeć projekt za pośrednictwem strony patronite.pl.

A więcej o moim udziale na patronite.pl znajdziecie TUTAJ.
You can also become Patrons of DansE MacabrE and support the project through the patronite.pl website.

And more about my participation at patronite.pl can be found HERE.

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz