sobota, 24 lutego 2024

Figurkowy Karnawał Blogowy. Edycja #114: Broda.
Galeria: Kult Pogromców z Karak Kadrin.
Gallery: Trollslayers from Karak Kadrin.

Witam szanowne państwo-draństwo i zapraszam do lektury wpisu opublikowanego w ramach sto czternastej edycji Figurkowego Karnawału Blogowego

Gdyby ktoś z szanownego państwa-draństwa czytającego blog DansE MacabrE jeszcze nie wiedział, FKB to inicjatywa którą w polskiej wargamingowej blogosferze 7 września 2014 roku rozpoczął Inkub prowadzący bloga Wojna w miniaturze.

Do tej pory, co można wywnioskować po tytule posta, odbyło się sto trzynaście edycji, których podsumowania znajdziecie TUTAJ.

Gospodarzem sto czternastej edycji jest Kapitan Hak, który na swoim blogu Hakostwo opublikował na początku miesiąca post z tematem przewodnim lutowej edycji - Broda.

To tyle tytułem wstępu, zapraszam do lektury.

***
Ponieważ nie byłem zadowolony z poprzednich zdjęć, korzystając z wolnej chwili, oraz zmotywowany faktem, że niebawem trzeba będzie zaprezentować modele na blogu, postanowiłem zrobić nowe fotografie brodatych trollobójców. 

Ciemne, jednolite tło moim zdaniem lepiej oddaje kolory modeli.

I tak o to, nieco oszukując i naciągając fakty, zupełnie nie po krasnoludzku, powstał dzisiejszy karnawałowy wpis. 
Because I was not satisfied with the previous photos, I took advantage of the free time and was motivated by the fact that I would soon have to present the miniatures on the blog, so I decided to take new photos of bearded trollslayers.

In my opinion, a dark, uniform background better reflects the colors of the miniatures.

And so, cheating and stretching the facts, in a completely un-dwarf-like way, this carnival entry was created.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz