niedziela, 3 marca 2024

Rekrutacja: Klan wojowników z Nipponu. Stronnicy - Yabusame.
Recruitment: A clan of warriors from Nippon. Henchmen - Yabusame.

Yabusame to specjalna kasta samurajów, którzy doskonalą się w sztuce łucznictwa Kyudo. Codziennie niestrudzenie trenują, aby doskonalić swoje umiejętności podczas strzelania z galopującego konia i organizują wielkie turnieje, aby wyłonić najlepszych spośród siebie. Odbywa się to poprzez przejeżdżanie obok trzech celów i strzelanie do nich z dużą prędkością. Zarówno podczas turniejów, jak i w czasie bitwy noszą tradycyjne stroje myśliwskie, które mają symbolizować ich pozycję jako mistrzów łuku. Prawdziwy wojownik nigdy nie przestaje uczyć się swojego rzemiosła. Powinien dążyć do perfekcji. Dopiero wraz ze śmiercią jego edukacja i osobiste poszukiwania dobiegają końca. Tylko głupi i arogancki człowiek uważa się za niepokonanego. Każdy trening, każda praktyka, poprawia umiejętności i pewność siebie w walce. Dokładność jest bardzo ważna: najlepszy strzelec jest bezużyteczny, jeśli jego strzały nie trafiają w cel! Szybkość również ulega poprawie, ponieważ wielki mistrz może mieć jedną strzałę w ręku, jedną w powietrzu i jedną trafiającą w cel.

Poniżej mam dla Was zdjęcia modeli z których złożyłem sobie kompanię Klan wojowników z Nipponu do Warheim FS.

Modele z serii Japanese Samurai Army od Kyoushuneko Miniatures zostały wydrukowane przez Minifakturę, z usług której korzystam i polecam.
Below I have for you photos of the miniatures from which I created A clan of warriors from Nippon company for Warheim FS.

Models from the Japanese Samurai Army series from Kyoushuneko Miniatures were printed by Minifaktura, whose services I use and recommend.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz