piątek, 6 czerwca 2014

Recenzja: Dwarves Shields od Scibor Monstrous Miniatures.

Szanowne państwo-draństwo przymknie oko na datę publikacji posta, nie dotyczy to czytelników bloga, bo na bloggerze można dowolnie przenosić się w czasie i zmieniać datę publikacji posta i w ramach piątku z recenzją przeczyta kolejną relację z rozpakowania pudełka. Dziś mam dla was zestaw Dwarves Shields set2 od Scibor MM.

Tarcze Krasnoludów zostały zapakowane firmowo w przeźroczysty blister, który zawiera dwa komplety żywicznych odlewów oraz ulotkę, na której znajduje się adres internetowy sklepu i zdjęcie figurki Krasnoluda. Z kolei na odwrocie blistra znajduje się naklejka z kodem kreskowym oraz nazwą zestawu.

Blister zawiera dwie ramki na których znajduje się łącznie osiem tarcz, które występują w czterech wzorach. Tarcze zostały odlane zostały z szarej żywicy, a nadlewki i błony pozostałe po odlewie były łatwe do usunięcia.

Dwarves Shields set2 to ciekawy zestaw wyrzeźbionych z pomysłem tarcz utrzymanych w stylistyce Krasnoludów. Choć jeśli spojrzycie na ostatnie zdjęcie, zauważycie że rzeźba tarcz od SMM jest zdecydowanie bardziej toporna od nowych tarcz od GW. Zestaw z powodzeniem można wykorzystać do waloryzacji kompanii Khazadów czy ozdobienia makiet przedstawiających budowle długobrodych.


Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz