poniedziałek, 30 czerwca 2014

Podsumowanie miesiąca. Czerwiec.

W czerwcu na łamach bloga opublikowałem 30 wpisów.

W tym czasie pomalowałem 11 modeli należących do kompanii Krasnoludów z Gór Krańca Świata, w tym Chorążego i Sygnalistę oraz Wojowników Klanowych, Górników i Strzelców, których zdjęcia możecie zobaczyć TUTAJ, TUTAJ oraz TUTAJ. Zakończyłem także prace wstępne przy budowie Bazaru w Oldenlitz.

A w ramach przybliżania historii i zwyczajów w uniwersum Warhammer Fantasy zamieściłem na blogu pięć wpisów zawierających informacje na temat używanego w Imperium Kalendarza, Świąt i świąt religijnych, Wierzeń i obrzędów ludowych, a także wyjaśniłem znaczenie i pochodzenie najpopularniejszych Inskrypcji, rytów i symboli oraz przedstawiłem najczęściej płacone przez obywateli Starego Świata podatki.

W czerwcu na blogu opublikowałem trzy recenzje przybliżając szanownemu państwu-draństwu zestaw Dwarves Shields od Scibor Monstrous MiniaturesMushroom Basing Kit od Ristuls Extraordinary Market oraz Worki od Mini Monsters.

Ponadto, przy udziale użytkowników forum Azylium napisałem zasady dla Kompanii Niziołków z Krainy Zgromadzenia oraz Wróżbity i Magusa, czyli dwóch nowych Najemnych Ostrzy. Opublikowałem także wpis zawierający wykaz zmian, które z dużym prawdopodobieństwem pojawią się w kolejnej edycji podręcznika do Warheim FS.

Z kolei Sister of Mercy przygotowała nowe wzory kolorowych Kart Zadań Specjalnych.

Zamieściłem także jeden wpis organizacyjny informujący o stworzeniu nowej strony na blogu, zawierającej odnośnik do podręcznika do Warheim FS w wersji wip.

I tradycyjnie już w mijającym miesiącu zamieściłem także kolejne wydania Zebranych z tygodnia (#168, #169, #170 oraz #171 i #172) oraz Subiektywne podsumowanie tygodnia (#68, #69, #70 oraz #71) na Wrotach i Muzycznie #55.


Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz