piątek, 7 sierpnia 2015

InBox: Spanish Inquisition od Victoria Miniatures.

Witam szanowne państwo-draństwo w pierwszy piątek sierpnia i zapraszam do lektury relacji z rozpakowania zestawu modeli od Victoria Miniatures, który prawdopodobnie nie pojawi się w trakcie rozgrywek w Warheim FS ale w Starym Świecie nikt nie spodziewa się w końcu hiszpańskiej inkwizycji.

Zestaw Spanish Inquisition otrzymałem jako część większego zamówienia, w skład którego wchodził między innymi recenzowany wcześniej model Imperial Noble. Prezentowany dziś zestaw składa się z trzech odlanych w szarej żywicy figurek oraz dwóch alternatywnych ramek z bitsami, całość została zapakowana przez ekipę z Victoria Miniatures w woreczek strunowy. Wewnątrz opakowania umieszczone zostały także trzy kwadratowe podstawki o boku 20 mm oraz trzy okrągłe podstawki o średnicy 25 mm. Na modelach znalazłem kilka nadlewek oraz wyraźnie widoczną w kilku miejscach linię podziału formy.

Wyprodukowany przez Victoria Miniatures zestaw modeli Spanish Inquisition w oczywisty sposób nawiązuje do postaci wykreowanych przez komików z Monthy Pythona. Szczegóły i detale figurek są ostre i wyraźne, a podobieństwo do pierwowzorów duże. Montaż odlanych w żywicy modeli nie sprawiał trudności, a same figurki można skleić w dwóch wersjach. Jak szanowne państwo-draństwo zobaczy za chwilę na umieszczonych poniżej zdjęciach moich inkwizytorów wyposażyłem w brutalne i okrutne narzędzia tortur, sztandar i buławę zostawiając na inną okazję.I to wszystko na dzisiaj. Jeśli szanownemu państwu-draństwu spodobał się wpis i chcecie mi zrobić dobrze to udostępniajcie post oraz zostawcie po sobie ślad klikając na umieszczone poniżej gwiazdkikwadraty oraz inne G+1 czy FB lubię to!.

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...