poniedziałek, 31 sierpnia 2015

Podsumowanie miesiąca. Sierpień.

W sierpniu na łamach bloga Danse Macabre zamieściłem 24 wpisy, czyli nieco więcej niż w 2014 roku.

Na początku miesiąca przedstawiłem szanownemu państwu-draństwu wpis traktujący o zbliżającej się nowej edycji podręcznika do Warheim FS.

sierpniu opublikowałem także dwie recenzje, w których przybliżyłem zawartość pudełek z modelami Leisynn, Mercenaries Mage od Reaper Miniatures oraz Spanish Inquisition od Victoria Miniatures

Wziąłem także udział w prowadzonej przez Dziada z Lasu #12 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego, której tematem przewodnim było New retro wave.

Ponadto w sierpniu w szeregi Zwiadowczej kompanii z Królestw Ogrów wcieliłem modele Zbrojnych oraz Rydwan Gnoblarów.

Oprócz zaprezentowanych powyżej postów w sierpniu na łamach Danse Macabre udostępniłem szanownemu państwu-draństwu kolejne wpisy z serii historia i geografia Imperium: Kresy PółnocnePołudniowy i zachodni spichlerz, Komunikacja, a także Złamana obietnica i założenie Imperium oraz Podwaliny Imperium. Przypominam, że wszystkie opublikowane dotychczas wpisy fluffowe dostępne są w czytelni.

I tradycyjnie już w mijającym miesiącu zamieściłem także kolejne wydania Zebranych z tygodnia (#229#230#231 oraz #232 i #233) oraz udostępniłem odnośniki do przygotowywanych przez Maniexa i jego serwitora Podsumowań Tygodnia (#128#129#130 oraz #131 i #132) publikowanych na łamach bloga Wrota - polska sieć blogów bitewnych.

Ponadto na blogu zamieściłem #61 odcinek z cyklu Muzycznie... oraz poświęciłem jeden z wpisów teledyskom traktującym o Powstaniu Warszawskim.


I na koniec trochę statystyk.

W minionym miesiącu szanowne państwo-draństwo odwiedziło Danse Macabre blisko 9k razy, a wśród najczęściej czytanych postów w sierpniu, poza ostatnimi odcinkami Zebranych z tygodnia, pierwsze miejsce zajęła prezentacja Rydwanu Gnoblarów,  a dalej publikacja traktująca o #12 edycji FKB 
New retro wave, recenzja modeli Spanish Inquisition i archiwalny wpis Skarsnik and Gobbla.

Na dzień 31082015 blog posiada 208 obserwatorów i 819 polubień na FB oraz 1511 opublikowanych postów.

***
Przy okazji niniejszej publikacji pozwoliłem sobie dość bezczelnie umieścić w tekście kilka odnośników do wpisów zamieszczonych między innymi na Danse Macabre w latach przeszłych z nadzieją, że szanowne państwo-draństwo znajdzie trochę czasu by przeczytać to, co wówczas z różnych powodów udostępniłem. Jeśli więc jeszcze tego nie uczyniliście, możecie zrobić mi dobrze i kliknąć na odnośniki, a jeśli uznacie to za warte waszego zachodu, zostawcie po sobie ślad w postaci komentarza.

I to wszystko na dzisiaj. Jeśli szanownemu państwu-draństwu spodobał się wpis i chcecie mi zrobić dobrze to udostępniajcie post oraz zostawcie po sobie ślad klikając na umieszczone poniżej gwiazdki, kwadraty oraz inne G+1 czy FB lubię to!.

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...