niedziela, 2 sierpnia 2015

Zebrane z tygodnia #229

Witam serdecznie szanowne państwo-draństwo i zapraszam do lektury i komentowania #229 zestawienia z cyklu Zebrane z tygodnia, w którym zebrałem galerie, nowości, poradniki oraz recenzje, podsumowania i ciekawostki związane głównie z uniwersum Warhammer Fantasy, choć nie tylko...

A sto tygodni temu wydarzyło się:


Zaś dwieście tygodni temu wydarzyło się:

Warhammer Fantasy i Warheim FS:

Galeria:

Poradniki:

 • Redrum na blogu Mianiture Sapiens udostępnił tutorial w którym zdradził swój patent na malowanie rdzy.
 • Natomiast Dave na łamach bloga Wargaming Tradecraft zaprezentował swój pomysł na malowanie skórzanej przepaski biodrowej.
 • A Paul na swoim blogu Paul´s Bods napisał kilka słów na temat budowy dioramy Battle of Stamford bridge 1066.

Recenzje:

 • Cookie Monster na łamach swojego bloga I paint for cookies opublikował wpis w którym podzielił się swoimi wrażeniami na temat trawy modelarskiej od miniNature.
 • Z kolei Maniex na swoim YT kanale zamieścił recenzję #79 numeru tygodnika White Dwarf od Games Workshop.
 • Natomiast na blogu Twierdza Nieumarłych szanowne państwo-draństwo może zapoznać się z zawartością zestawu Durthen, Boarmaster, Dwrvs od Reaper Mini.

Podsumowania:

 • Maniex z pomocą napędzanego olejem napędowym serwitora przygotował dla was kolejne, #128 z kolei podsumowanie tygodnia na blogu Wrota - polska sieć blogów bitewnych.
 • Z kolei Borejko na stronie Git Games odsłonił kolejną kartkę z kalendarza i wybiórczo, aczkolwiek hurtowo przypomniał państwu co wydarzyło się na scenie RPG w ciągu minionych 38 lat.
 • I na koniec polecam szanownemu państwu-draństwu podsumowania lipcowej aktywności na łamach blogów Danse Macabre oraz DwarfCrypt i Maniexite.

Ciekawostki:

 • Asterix z Valadoru na łamach Bloga Valadoru podsumował #11 edycję Figurkowego Karnawału Blogowego, której tematem była odpowiedź na pytanie Który świat wybrać?. Natomiast tematu #12 edycji FKB szanowne państwo-draństwo powinno wypatrywać na łamach bloga Dziadu z Lasu
 • Z kolei Piotr na łamach swojego bloga Fanboj i Życie opublikował artykuł w którym napisał o swoim problemie z ambitną fantastyką.
 • Natomiast Craven na stronie Węglowy Szowinista zdradza sekret bliźniaczki ziemi, która jest stara i gruba.

Model tygodnia:

Blood Angels Battle Brothers converted and painted by Gareth Nicholas.

I to wszystko na dzisiaj. Jeśli szanownemu państwu-draństwu spodobał się wpis i chcecie mi zrobić dobrze to udostępniajcie post oraz zostawcie po sobie ślad klikając na umieszczone poniżej gwiazdkikwadraty oraz inne G+1 czy FB lubię to!.

A gdyby zaś szanowne państwo-draństwo znalazło w odmętach sieci odnośniki do ciekawych galerii, nowości, poradników, recenzji tudzież ciekawostek lub samo takowe popełniło i chciało podzielić się nimi z resztą społeczeństwa to piszcie śmiało komentarze pod powyższym wpisem.

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz