niedziela, 23 sierpnia 2015

Zebrane z tygodnia #232

Witam serdecznie szanowne państwo-draństwo i zapraszam do lektury i komentowania #232 zestawienia z cyklu Zebrane z tygodnia, w którym zebrałem galerie, nowości, poradniki oraz recenzje, podsumowania i ciekawostki związane głównie z uniwersum Warhammer Fantasy, choć nie tylko...

A sto tygodni temu wydarzyło się:


Zaś dwieście tygodni temu wydarzyło się:

Warhamer:

 • Przypominam szanownemu państwu-draństwu, że 29 sierpnia w Będzinie w siedzibie klubu WarZag odbędzie się turniej Warheim FS. Więcej szczegółów znajdziecie na Azylium i WarZag.
 • Asterix z Valadoru za pośrednictwem Bloga Valadoru zdradził przebieg potyczki pomiędzy Zbrojną bandą Zwierzoludzi a Nieumarłym pocztem Krwawych Smoków.
 • Ponadto w minionym tygodniu na łamach Danse Macabre zamieściłem kolejny wpis fluffowy, który tym razem poświęcony jest semaforom i komunikacji magicznej.

Galeria:

Poradniki:

 • David na łamach bloga Sproket's small world zamieścił wpis w którym podzielił się swoim pomysłem na wykorzystanie sody spożywczej podczas malowania modeli.
 • Natomiast Meg na Arcane Paintworks zarekomendowała 10 narzędzi, które znajdą zastosowanie w każdym warsztacie modelarskim.
 • Z kolei Rob na The Rob Hawkins Hobby Blog zdradził jak krok po kroku zbudować i pomalować makietę Jungle Temple

Recenzje:

 • Kapitan Hak na łamach bloga Hakostwo zrecenzował krasnoludzkie kolumny od MiniMonsters.
 • Zaś Arbal na Coloured Dust otworzył pudełko z figurką Viking Warrior od Mercury Models.
 • Paradox0n na łamach Paradox0ns Wargaming Blog podzielił się swoimi wrażeniami na temat Warpaints Inks od The Army Painter.

Podsumowania:

Ciekawostki:

 • Frekwencja #12 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego, której gospodarzem jest Dziadu z Lasu nie będzie może rekordową ale mimo wakacyjnegobrakuczasubądźlenistwa szanownego państwa-draństwa co kilka dni pojawiają się kolejne wpisy. I tak w minionym tygodniu do zabawy dołączyła Kolekcjonerka oraz koyoth. Mi również udało się wygospodarować nieco czasu i pomalować modele, zaś wpis pojawi się na łamach Danse Macabre we wtorek.
 • Kolejne dwie ciekawostki będą związane z grami fabularnymi. Pierwszy odnośnik prowadzi do bloga Fanboj i Życie na łamach którego Piotr przypomni młodszych czytelnikom jak to się drzewiej grywało w Kryształy Czasu. Natomiast na stronie Daily Kraken Grzegorz typuje kolejną piątkę gier RPG, który powinny zostać przeniesione na ekrany komputerów. 
 • I na koniec dzisiejszego wydania zebranych z tygodnia 10 ważnych porad dla malarzy, z którymi zapoznać możecie się na stronie Massive Voodoo.

Model tygodnia:

Skaven Warbringer painted by FrankenNerd.
I to wszystko na dzisiaj. Jeśli szanownemu państwu-draństwu spodobał się wpis i chcecie mi zrobić dobrze to udostępniajcie post oraz zostawcie po sobie ślad klikając na umieszczone poniżej gwiazdkikwadraty oraz inne G+1 czy FB lubię to!.

A gdyby zaś szanowne państwo-draństwo znalazło w odmętach sieci odnośniki do ciekawych galerii, nowości, poradników, recenzji tudzież ciekawostek lub samo takowe popełniło i chciało podzielić się nimi z resztą społeczeństwa to piszcie śmiało komentarze pod powyższym wpisem.

Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz