czwartek, 27 czerwca 2019

Figurkowy Karnawał Blogowy. Edycja #58: Horda!
Galeria: Zwiadowcze stado klanu Eshin.

Witam Was w pięćdziesiątej ósmej odsłonie Figurkowego Karnawału Blogowego

Gdyby ktoś z szanownego państwa-draństwa czytającego blog DansE MacabrE jeszcze nie wiedział, FKB to inicjatywa którą w polskiej wargamingowej blogosferze 7 września 2014 roku rozpoczął Inkub prowadzący bloga Wojna w miniaturze.

Do tej pory, co można wywnioskować po tytule posta, odbyły się pięćdziesiąt siedem edycji, których podsumowania znajdziecie TUTAJ

Gospodarzem pięćdziesiątej ósmej edycji jest Kamil, który na łamach swojego bloga Zielony Skaven opublikował wprowadzenie zawierające temat na czerwiec, czyli Horda!

To tyle tytułem wstępu, zapraszam do lektury.
***
Temat, który na swoim blogu ogłosił Kamil zmotywował mnie do dokończenia kompanii Zwiadowczego stada klanu Eshin do Warheim FS.

Uważni czytelnicy bloga być może pamiętają, że do tej pory pomalowałem Nocarza, Niewolników oraz Wielkie szczury, natomiast w ramach czerwcowej edycji FKB udało mi się pomalować Zaklinacza, Czarnoszczura, Łowcę niewolników oraz Posłańców Nocy i Rynsztokowców, których możecie obejrzeć na zdjęciach poniżej. Do dokończenia pozostały tylko Więźniarka oraz Rydwan.

***
I to tyle. Figurkowy Karnawał Blogowy trwa, a choć do końca miesiąca pozostało niewiele czasu, to jeśli poczujecie nieodpartą potrzebę dołączenia do zabawy to odnośnik do Waszego wpisu publikujcie w komentarzach na blogu Zielony Skaven, a pod koniec miesiąca Kamil zamieści link we wpisie podsumowującym czerwcową edycję, której tematem przewodnim jest Horda!

Będzie mi miło jeśli pozostawicie po sobie komentarz i udostępnicie ten post. Jeśli chcecie postawić mi kawę przycisk DONATE znajduje się poniżej.
I will be happy if you leave comments and share this post with friends. If you want to put me a coffee DONATE button is below.

 

Możecie także zostać Patronami DansE MacabrE i wesprzeć projekt za pośrednictwem strony patronite.pl.

A więcej o moim udziale na patronite.pl znajdziecie TUTAJ.
You can also become Patrons of DansE MacabrE and support the project through the patronite.pl website.

And more about my participation at patronite.pl can be found HERE.Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza