niedziela, 16 czerwca 2019

Zebrane z tygodnia #431.

Witam szanowne państwo-draństwo na łamach bloga DansE MacabrE i zapraszam do lektury #431 wydania Zebranych z tygodnia. Prawdopodobnie najdłużej publikowanego cyklu podsumowań o tematyce szeroko rozumianego wargamingu w sieci...

Poniżej znajdziecie galerie, nowości, poradniki oraz recenzje, podsumowania i ciekawostki opublikowane w minionych tygodniach na blogosferze i w większym lub mniejszym stopniu związane z uniwersum Warhammer.

Nim rozpoczniecie lekturę najnowszego wydania Zebranych z tygodnia możecie rzucić okiem na to, co wydarzyło się w latach ubiegłych i tak...

Sto tygodni temu wydarzyło się:

Natomiast dwieście tygodni temu działo się:

Z kolei trzysta tygodni temu miało miejsce:

czterysta tygodni temu stało się:

Model tygodnia:

ALAANA painted by David Arroba.

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli szanowne państwo-draństwo pozostawi po sobie komentarz lub udostępni ten wpis w sieci.

Możecie także zostać Patronami DansE MacabrE oraz Warheim FS i już od PLN/mc wesprzeć projekty za pośrednictwem serwisu patronite.pl.

Więcej informacji o patronite.pl znajdziecie TUTAJ.



Zapraszam szanowne państwo-draństwo do udziału w 30-dniowym Wyzwaniu Fantastycznym, które rozpocznie się września 2019 roku. Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.


Przedsprzedaż podręcznika Warhammer Fantasy Roleplay 4 edycja polska w wersji kolekcjonerskiej rozpocznie się 10.06.2019...
Opublikowany przez Copernicus Corporation Sobota, 8 czerwca 2019

Warhammer

Galerie

Poradniki

 • Arbal na łamach bloga Coloured Dust opublikował poradnik, w którym krok po kroku zaprezentował swoje malowanie modelu Snorri od Nocturna Models.
 • Zaś Dwalthrim w swojej Kuźni Dwalthrima rozpoczął budowanie pomników do Frostgrave.
 • A na blogu DansE MacabrE pokazałem Wam jak malowałem czerwone kamienie na Wieży Kostek.

Recenzje

 • Viluir na swoim blogu Rzuć 90k6! zrecenzowała dla szanownego państwa-draństwa model Greek Statue od AlienLAB Miniatures.
 • A Kamil na blogu KFS miniatures podzielił się swoimi wrażeniami na temat zestawu Wet Palette od Ak Intetactive.
 • Z kolei na łamach bloga DansE MacabrE rozpakowałem dla Was zestaw Ancient Heads od Warhead Studio.

Wrota

 • Na blogu GM Boardgames znajdziecie pierwszy rozdział podręcznika do gry bitewnej Bogowie wojny: Robert E. Lee.
 • Klub gier bitewnych Dębowa Tarcza zaprasza na warsztaty rzeźbienia i konwersji, które odbędą się 22 czerwca 2019 w warsztawskim SDKu.
 • Vojtěch na swoim blogu Letters from the Ostfront opublikował wywiad ze Świetlikiem z polskiej kadry Star Wars Armada.

Podsumowania

 • Sarmor na stronie The Node przygotował kolejne wydanie Niszowej Niedzieli.
 • Natomiast na blogu Mengel Miniatures możecie zobaczyć Mini of the Week.
 • A Beamhit na swoim blogu Erpegowe Piekiełko opublikował kolejne wydanie Erpegowych Wiadomości.

RPG

 • Jak mogliście przeczytać w osadzonym powyżej poście z FB, Copernicus Corporation ruszył z przedsprzedażą podręczników do Warhammer RPG ed., podręcznik w wersji podstawowej możecie zamówić TU, natomiast wersja kolekcjonerska dostępna jest TUTAJ.
 • Karolina na łamach bloga Skala Wyzwania przedstawiła kilka pomysłów na to, jak uniknąć nudy na sesji RPG.
 • A Pastor Erpegów na Erpegowym Piekiełku przygotował dla szanownego państwa-draństwa konkurs w którym możecie wygrać wydrukowane w 3D figurki zaprojektowane na stronie Hero Forge.

Inne

 • Kadrinazi na łamach swojego bloga Kadrinazi opublikował fragment listu z instrukcjami od króla Jana II Kazimierza do kapitana Olbrychta Goreckiego.
 • Z kolei Adam na łamach bloga kwantowo.pl opowie Wam dlaczego Ameryka boi się atomu i co ma z tym wspólnego awaria w Three Mile Island.
 • Ponadto, między innymi na łamach bloga DansE MacabrE możecie zapoznać się w wywiadem, przeprowadzonym w ramach akcji Między Młotem a Kowadłem, którego bohaterem jest Johny z bloga Fantasy Scenery Miniature.

[Wydarzenia] Już jutro Dzień Darmowego RPG! Z tej okazji mamy dla Was coś specjalnego. Copernicus Corporation został...
Opublikowany przez Warhammer Fantasy Roleplay 4 Edycja Polska Piątek, 14 czerwca 2019

I to wszystko na dzisiaj.

A jeśli znajdziecie odnośniki do ciekawych galerii, nowości, poradników oraz recenzji, podsumowań i ciekawostek albo sami na Waszym blogach opublikujecie warty uwagi wpis to śmiało umieśćcie odnośnik w komentarzu pod tym wpisem.

Zachęcam Was także do polubienia DansE MacabrE oraz Warheim FS na Facebookśledzenia mojego profili na Instagramie, dołączenia do blogosfery oraz komentowania!

Zapraszam także na forum Azylium, które zrzesza graczy Mordheim oraz Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz