czwartek, 18 lipca 2019

Figurkowy Karnawał Blogowy. Edycja #59: Warsztat, część 1 z 3.
Zasady: Machiny wojenne do Warheim FS.

Witam Was w pierwszym wpisie pięćdziesiątej dziewiątej odsłony Figurkowego Karnawału Blogowego

Gdyby ktoś z szanownego państwa-draństwa czytającego blog DansE MacabrE jeszcze nie wiedział, FKB to inicjatywa którą w polskiej wargamingowej blogosferze 7 września 2014 roku rozpoczął Inkub prowadzący bloga Wojna w miniaturze.

Do tej pory, co można wywnioskować po tytule posta, odbyły się pięćdziesiąt osiem edycji, których podsumowania znajdziecie TUTAJ

Gospodarzem pięćdziesiątej dziewiątej edycji jest Kamil, która na łamach swojego bloga Zielony Skaven opublikowała wprowadzenie zawierające temat na lipiec, czyli Warsztat!

To tyle tytułem wstępu, zapraszam do lektury.
***
Temat, który na swoim blogu ogłosił Kamil zmotywował mnie do  przeredagowania zasad machin wojennych do Warheim FS, plik pdf znajdziecie na scibd.com oraz na dropboxie.

Zasady nie będą obowiązywały na turnieju Warheim FS - Dwie Wieże, ale szanowne państwo-draństwo może śmiało testować je w czasie domowych, czy klubowych rozgrywek.***
I to tyle. Figurkowy Karnawał Blogowy trwa, a choć do końca miesiąca pozostało niewiele czasu, to jeśli poczujecie nieodpartą potrzebę dołączenia do zabawy to odnośnik do Waszego wpisu publikujcie w komentarzach na blogu Zielony Skaven, a pod koniec miesiąca Kamil zamieści link we wpisie podsumowującym lipcową edycję, której tematem przewodnim jest Warsztat!

Będzie mi miło jeśli pozostawicie po sobie komentarz i udostępnicie ten post. Jeśli chcecie postawić mi kawę przycisk DONATE znajduje się poniżej.
I will be happy if you leave comments and share this post with friends. If you want to put me a coffee DONATE button is below.

 

Możecie także zostać Patronami DansE MacabrE i wesprzeć projekt za pośrednictwem strony patronite.pl.

A więcej o moim udziale na patronite.pl znajdziecie TUTAJ.
You can also become Patrons of DansE MacabrE and support the project through the patronite.pl website.

And more about my participation at patronite.pl can be found HERE.


Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz